0 artikelen - € 0,00
 
Prijs
€ 27,00

MVO in de polder

mVO in Nederland bezien vanuit de economie en theologie

Auteur
,
ISBN
9789023248248 (9789023248248)
Uitgever
Gorcum b.v., Koninklijke Van

Tot op heden is de stand van zaken van maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) in Nederland niet systematisch in kaart gebracht. Het bestaande wetenschappelijk onderzoek naar de effecten van MVO is van beperkte omvang. Bovendien gebeurt dit veelal vanuit één discipline of vanuit één perspectief. Het bijzondere van dit boek is op de eerste plaats dat het een samenwerking is van economen, sociologen, filosofen en theologen. Samen beantwoorden zij de vragen: wat verstaan wij onder maatschappelijk verantwoord ondernemen in de polder en welke zijn de achterliggende principes? De casussen zijn agrofood, gezondheidszorg, pensioenfondsen en biodiversiteit. Dit biedt niet alleen de mogelijkheid de specifieke problematiek en de specifieke invulling van MVO in de verschillende sectoren te achterhalen, maar eveneens de gemeenschappelijke ervaring met MVO vast te stellen en lessen uit die verschillende MVO-praktijken te trekken. Het boek wil vanuit een 'human flourishing' perspectief een bijdrage leveren aan het denken over MVO zowel in theoretisch als in praktisch opzicht.

  Kwaliteit Verkrijgbaar in Voorraad  Prijs  
0
Ebook E-boek Alleen in webshop 999 € 27,00 In winkelwagen
Zoek andere versies van dit boek


Reviews bij dit boek

Schrijf de eerste review Er zijn nog geen reviews bij dit boek.

Legenda

Tweedehands hands
Tweedehands boek

Tweedehands boeken kunnen in kwaliteit verschillen (als nieuw, goed of redelijk).

Speciaal
Speciaal exemplaar

Speciale boeken zijn tweedehands boeken die extra bijzonder zijn. Ze hebben bijv. een handtekening van de auteur.

Ramsj
Ramsj boek

Ramsj boeken zijn nieuwe boeken die bij De Slegte extra voordelig geprijsd zijn.

Nieuw
Nieuw boek

Nieuwe boeken zijn boeken met een wettelijke vaste boekenprijs. Deze boeken kunnen alleen via de website besteld worden.

E-boek
E-boek

E-boeken zijn digitale boeken die op een computer of e-reader gelezen kunnen worden.

Bestellen en betalen

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. Wij bieden u de mogelijkheid om per Ideal, Acceptgiro, Bancontact of Creditcard (Visa en Mastercard) te betalen. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Online betalen bij De Slegte

Verzendkosten en levertijden

Voor tweedehands en ramsj boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per boek. Er wordt € 1,- extra per boek gerekend bij verzending tussen België en Nederland. Nederlandstalige nieuwe boeken worden gratis thuisgestuurd. Dit geldt voor bestellingen uit Nederland en België.

Nieuwe boeken en boeken uit onze Nederlandse winkels worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling voor 14.00 uur plaatst heeft u de boeken binnen 2 tot 3 werkdagen in huis.

Boeken uit onze Belgische winkels worden op maandag, woensdag en vrijdag verzonden.

Levertijden en verzendkosten buiten Nederland en België

Reserveren

Tweedehands en ramsj boeken kunt u reserveren in de winkel waar het boek aanwezig is. Dit kunt u doen door bij de leveringswijze in het bestelproces aan te geven dat u de bestelling wilt afhalen in de winkel. Na het afronden van het bestelproces ontvangt u een bevestiging per e-mail. Hiermee kunt u het boek in de winkel ophalen en betalen aan de kassa.

BoekenZoekService

Boek niet gevonden? Geef het door aan onze BoekenZoekService en we brengen u per email op de hoogte als er wel zoekresultaten gevonden zijn!

BoekenZoekService