€ 10,50
Local Contexts of Islamism in Popular Media
- Auteur
- ABU-LUGHOD, Lila
- ISBN
- 9789048503940 (9789048503940)
- Uitgever
- Amsterdam University Press
Over het beeld dat in de media wordt weergegeven van Islamisme en 'religieus extremisme' Het is algemeen bekend dat de westerse media na de gebeurtenissen van 11 september 2001 een negatiever en meer sterotiep beeld geven van islamisten en van Moslims in het algemeen. Eind jaren negentig beschouwden veel regimes in de Arabische moslimwereld de islamisten echter ook als een bedreiging. Dat vond zijn neerslag in de populaire Arabische media. Door het bestuderen van de media-aandacht op televisie, met name in Egypte, analyseert Lila Abu-Lughod op welke manier Islamisme en 'religieus extremisme' worden geportretteerd. Lila Abu-Lughod is hoogleraar Antropologie en Gender Studies, en directeur van het Institute for Research on Women and Gender aan de Columbia University, New York.
| Kwaliteit | Verkrijgbaar in | Voorraad | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 0 | |||||
| Ebook | E-boek | Alleen in webshop | 999 | € 10,50 | In winkelwagen |
|
|
|||||
Meer van deze auteur
Legenda
- Tweedehands hands
- Tweedehands boek
- Speciaal
- Speciaal exemplaar
- Ramsj
- Ramsj boek
- Nieuw
- Nieuw boek
- E-boek
- E-boek
Tweedehands boeken kunnen in kwaliteit verschillen (als nieuw, goed of redelijk).
Speciale boeken zijn tweedehands boeken die extra bijzonder zijn. Ze hebben bijv. een handtekening van de auteur.
Ramsj boeken zijn nieuwe boeken die bij De Slegte extra voordelig geprijsd zijn.
Nieuwe boeken zijn boeken met een wettelijke vaste boekenprijs. Deze boeken kunnen alleen via de website besteld worden.
E-boeken zijn digitale boeken die op een computer of e-reader gelezen kunnen worden.
Bestellen en betalen
Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. Wij bieden u de mogelijkheid om per Ideal, Acceptgiro, Bancontact of Creditcard (Visa en Mastercard) te betalen. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden
Voor tweedehands en ramsj boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per boek. Er wordt € 1,- extra per boek gerekend bij verzending tussen België en Nederland. Nederlandstalige nieuwe boeken worden gratis thuisgestuurd. Dit geldt voor bestellingen uit Nederland en België.
Nieuwe boeken en boeken uit onze Nederlandse winkels worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling voor 14.00 uur plaatst heeft u de boeken binnen 2 tot 3 werkdagen in huis.
Boeken uit onze Belgische winkels worden op maandag, woensdag en vrijdag verzonden.
Levertijden en verzendkosten buiten Nederland en België
Reserveren
Tweedehands en ramsj boeken kunt u reserveren in de winkel waar het boek aanwezig is. Dit kunt u doen door bij de leveringswijze in het bestelproces aan te geven dat u de bestelling wilt afhalen in de winkel. Na het afronden van het bestelproces ontvangt u een bevestiging per e-mail. Hiermee kunt u het boek in de winkel ophalen en betalen aan de kassa.
BoekenZoekService
Boek niet gevonden? Geef het door aan onze BoekenZoekService en we brengen u per email op de hoogte als er wel zoekresultaten gevonden zijn!


Let op, dit is een e-boek

