0 artikelen - € 0,00
 

verkocht

Hitler, de Duitsers en de Holocaust

Auteur
KERSHAW, I.
ISBN
9789027498960 (9789027498960)
Uitgever
Het Spectrum

Hitler, de Duitsers en de Holocaust is het indrukwekkende resultaat van jarenlang historisch onderzoek naar nazi-Duitsland door een van de meest vooraanstaande historici. In dit boek staan de belangrijkste en invloedrijkste aspecten van Kershaws werk over de Holocaust voor het eerst bij elkaar. Nauwgezet en vanuit verschillende invalshoeken schrijft Kershaw over zijn drie belangrijkste onderzoeksthema’s: Hitler en de Endlösung, de opvattingen van de Duitse bevolking en de positie van de Joden in nazi-Duitsland, en de Holocaust in de geschiedschrijving. Hij sluit af met een deel gewijd aan de uniciteit van het nazisme.

Kershaw is een van de eersten die de sociale geschiedenis van het Duitse Rijk bestudeerd heeft en zijn hele loopbaan besteedde aan onderzoek naar de maatschappelijke oorzaken en gevolgen van de nazipolitiek. Zijn werk heeft veel licht geworpen op de manier waarop de houding van de Duitse bevolking de nazipolitiek wel of niet heeft vormgegeven.

Ian Kershaw is een vooraanstaand historicus en hoogleraar hedendaagse geschiedenis aan de universiteit van Sheffield. Hij geldt als één van de meest prominente onderzoekers van nazi-Duitsland ter wereld, in het bijzonder vanwege zijn magistrale tweedelige biografie van Adolf Hitler, Hitler, 1889-1936: Hoogmoed en Hitler, 1936-1945: Vergelding (Spectrum, 2000)

  Kwaliteit Verkrijgbaar in Voorraad  Prijs  
0
Zoek andere versies van dit boek


Reviews bij dit boek

Schrijf de eerste review Er zijn nog geen reviews bij dit boek.

Meer van deze auteur

Hitler / 1936-1945: Vergelding

Hitler / 1936-1945: Vergelding
KERSHAW, I.

€ 25,00
Hitler

Hitler
KERSHAW, I.

€ 15,00
Hitler

Hitler
KERSHAW, I.

€ 32,50

Legenda

Tweedehands hands
Tweedehands boek

Tweedehands boeken kunnen in kwaliteit verschillen (als nieuw, goed of redelijk).

Speciaal
Speciaal exemplaar

Speciale boeken zijn tweedehands boeken die extra bijzonder zijn. Ze hebben bijv. een handtekening van de auteur.

Ramsj
Ramsj boek

Ramsj boeken zijn nieuwe boeken die bij De Slegte extra voordelig geprijsd zijn.

Nieuw
Nieuw boek

Nieuwe boeken zijn boeken met een wettelijke vaste boekenprijs. Deze boeken kunnen alleen via de website besteld worden.

E-boek
E-boek

E-boeken zijn digitale boeken die op een computer of e-reader gelezen kunnen worden.

Bestellen en betalen

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. Wij bieden u de mogelijkheid om per Ideal, Acceptgiro, Bancontact of Creditcard (Visa en Mastercard) te betalen. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Online betalen bij De Slegte

Verzendkosten en levertijden

Voor tweedehands en ramsj boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per boek. Er wordt € 1,- extra per boek gerekend bij verzending tussen België en Nederland. Nederlandstalige nieuwe boeken worden gratis thuisgestuurd. Dit geldt voor bestellingen uit Nederland en België.

Nieuwe boeken en boeken uit onze Nederlandse winkels worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling voor 14.00 uur plaatst heeft u de boeken binnen 2 tot 3 werkdagen in huis.

Boeken uit onze Belgische winkels worden op maandag, woensdag en vrijdag verzonden.

Levertijden en verzendkosten buiten Nederland en België

Reserveren

Tweedehands en ramsj boeken kunt u reserveren in de winkel waar het boek aanwezig is. Dit kunt u doen door bij de leveringswijze in het bestelproces aan te geven dat u de bestelling wilt afhalen in de winkel. Na het afronden van het bestelproces ontvangt u een bevestiging per e-mail. Hiermee kunt u het boek in de winkel ophalen en betalen aan de kassa.

BoekenZoekService

Boek niet gevonden? Geef het door aan onze BoekenZoekService en we brengen u per email op de hoogte als er wel zoekresultaten gevonden zijn!

BoekenZoekService