
Leiden
Bijblad op de verslagen der marine-vereeniging ALBARDA, H.J. [red.] Helder - De Boer - 1908 - XIX,1063,383pp. - met platen - Gebonden Twee-en-twintigste jaargang. In de originele uitgeversband. Redelijk goed exemplaar. Wat vlekken op de band. Een greep uit de inhoud; "Een Japansch-Amerikaanse causerie", "Ons zomertenue", "Zweedsche of Duitsche gymnastiek bij de Koninklijke Marine". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der der marine-vereeniging ARONSTEIN, C. [red.] Helder - De Boer - 1917 - XVI,838,389pp. - met platen - Gebonden Een-en-dertigste jaargang. In de originele uitgeversband. Ietwat gammel exemplaar. Een greep uit de inhoud; "Gyrokompassen", "IJmuiden als toekomstige oorlogshaven", "De thermotank". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der marine-vereeniging WAL, J.W.F.J. DE [red.] Helder - De Boer - 1915 - XXII,838,347 pp. - met uitslaande platen - Gebonden Negenentwintigste jaargang. In de originele uitgeversband. Een goed en stevig exemplaar. Stempels op de sneden. Een greep uit de inhoud; "Het Turksche Rijk in Europa", "In memoriam Jacobus Gijsbertus Snethlage", "Gebruik van merklijnen met punten in oppositie". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der marine-vereeniging VERWIJNEN, G.J. [red.] Den Helder - De Boer - 1933 - XVI,969pp.. - met platen - Gebonden Achtenveertigste jaargang. In gekartonneerde bibliotheekband. Goed en stevig exemplaar. Een greep uit de inhoud; "De Marine en de bezuiniging", "Tijd-zonekaart voor den Oost-Indischen Archipel", "De berging van Hr Ms. Mijnenlegger "Krakatau"". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der der marine-vereeniging SCHOKKING, J.C.S. [red.] Helder - De Boer - 1921 - VIII,653 pp. - met platen - Gebonden Zesendertigste jaargang. In een gekartonneerde bibliotheekband. Redelijk exemplaar. Een greep uit de inhoud; "De opleiding onzer onderofficieren", "Gasmaskers", "Het nut en de toekomst van onderzeeboten voor onze Oost-Indische Koloniën". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der der marine-vereeniging SCHOKKING, J.C.S. [red.] Helder - De Boer - 1919 - XII,732,319 pp. - met platen - Gebonden Drieendertigste jaargang. In de originele uitgeversband. Goed exemplaar, band iets verschoten. Een greep uit de inhoud; "Marineliedjes en verhalen", "Onderzoek van sextanten op collimatoren", De aanval op Zeebrugge en de beteekenis voor de Vlaamsche kust". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der marine-vereeniging EIKENBOOM, P. [red.] Helder - De Boer - 1926 - VII,790 pp. - met platen - Gebonden Een-en-veertigste jaargang. In gekartoneerde (blinde) bibliotheekband. Wel goed en stevig exemplaar. Een greep uit de inhoud; "De Ruyter's laatste tocht", "De torpedo-ladingkamer met projectiel", "De militaire waarde van Onderzeeboot-typen". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der marine-vereeniging POST UITERWEER, P. [red.] Den Helder - De Boer - 1929 - VI,862 pp. - met platen - Gebonden Vier-en-veertigste jaargang. In gekartoneerde (blinde) bibliotheekband. Wel goed exemplaar. Een greep uit de inhoud; "De berging der S. 51", "De ondergang van de "F14"", "Methode der kleinste kwadraten". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der der marine-vereeniging ZEEMAN, J.H. [red.] Helder - De Boer - 1912 - XXII,1082,495 pp. - met (uitslaande) platen - Gebonden Zes-en-twintigste jaargang. In de originele uitgeversband. Goed exemplaar, kneep wat beschadigd door het gewicht van het boekblok. Een greep uit de inhoud; "Roeiwedstrijd te Bermuda", "Onderzoekingstochten in het Zuidpoolgebied", "De electrische instalatiën aan boord onzer schepen van oorlog". En vele andere interessante artikelen!
Orgaan der marine-vereeniging MEIJER RANNEFT, J.E. [red.] Helder - De Boer - 1924 - XI,588,72 pp. - met platen - Gebonden Negenendertigste jaargang. In gekartoneerde (blinde) bibliotheekband. Ietwat wankel exemplaar. Een greep uit de inhoud; "De Dieselmotor als voortstuwingswerktuig van oorlogsschepen", "De Nederlandsche vuurleiding", "De Koninklijke-Marine-Jachtclub 1899-1924". En vele andere interessante artikelen!
|
|