Uw selectie
Andere boek types
- Nieuw (19539)
- Tweedehands (1713)
Verfijn op rubriek
- Over Literatuur (2)
- Spannende boeken (1)
- Talen div (1)
Verfijn op taal
- Nederlands (3)
- Fries (1)
Gefilterde resultaten
- Relevantie|
- Auteur
- |Titel
- |Prijs
-
|Datum
Komme dy kepers? / Boef fan Rys - LEEST, R.R. van der
ISBN: 9789089543899Mei Komme dy kepers? (1969) en Boef fan Rys (1972) foege Van der Leeest in nij sjenre ta oan de Fryske literatuer. Yn de boartlike detektiveferhalen oer Nier Hinnebruier en Dynte Planteit lit er syn personaazjes gâns wylde avontoeren belibje. Hja ferkeare derby yn lúkse fermiddens sa't dy ... lees meer
The Latin dialect of the Ager Faliscus - BAKKUM, G.C.L.M.
150 years of scholarshipISBN: 9789048508754
In dit onderzoek komt Gabriël Bakkum tot de belangrijke conclusie dat het Faliscan inderdaad kan worden gezien als een dialect van het Latijn
Hoewel de Ager Faliscus tussen de gebieden lag waar Etruskische talen, Latijn en Sabellic gesproken werden, zijn er inscripties uit het gebied v... lees meer
Syntactische atlas van de Nederlandse dialecten - ,
deel IIISBN: 9789048511303
Een gedetailleerd overzicht van een verrassend rijke syntactische variatie in 267 dialecten van het Nederlands aan het begin van de 21ste eeuw. Deel II (Nederlandstalig)
De Syntactische Atlas van de Nederlandse Dialecten (SAND) geeft een gedetailleerd overzicht van e verrassend rijke syntac... lees meer
Morfologische Atlas van de Nederlandse Dialecten - ,
deel IIISBN: 9789048511297
De morfologie van de Nederlandse (en Friese) dialecten aan het eind van de twintigste eeuw, deel II (Nederlandstalig)
De Morfologische Atlas van de Nederlandse Dialecten (MAND) presenteert in twee delen de morfologie van de Nederlandse (en Friese) dialecten aan het eind van de twintigste ... lees meer
Legenda
- Tweedehands hands
- Tweedehands boek
- Speciaal
- Speciaal exemplaar
- Ramsj
- Ramsj boek
- Nieuw
- Nieuw boek
- E-boek
- E-boek
Tweedehands boeken kunnen in kwaliteit verschillen (als nieuw, goed of redelijk).
Speciale boeken zijn tweedehands boeken die extra bijzonder zijn. Ze hebben bijv. een handtekening van de auteur.
Ramsj boeken zijn nieuwe boeken die bij De Slegte extra voordelig geprijsd zijn.
Nieuwe boeken zijn boeken met een wettelijke vaste boekenprijs. Deze boeken kunnen alleen via de website besteld worden.
E-boeken zijn digitale boeken die op een computer of e-reader gelezen kunnen worden.
Bestellen en betalen
Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. Wij bieden u de mogelijkheid om per Ideal, Acceptgiro, Bancontact of Creditcard (Visa en Mastercard) te betalen. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden
Voor tweedehands en ramsj boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per boek. Er wordt € 1,- extra per boek gerekend bij verzending tussen België en Nederland. Nederlandstalige nieuwe boeken worden gratis thuisgestuurd. Dit geldt voor bestellingen uit Nederland en België.
Nieuwe boeken en boeken uit onze Nederlandse winkels worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling voor 14.00 uur plaatst heeft u de boeken binnen 2 tot 3 werkdagen in huis.
Boeken uit onze Belgische winkels worden op maandag, woensdag en vrijdag verzonden.
Levertijden en verzendkosten buiten Nederland en België
Reserveren
Tweedehands en ramsj boeken kunt u reserveren in de winkel waar het boek aanwezig is. Dit kunt u doen door bij de leveringswijze in het bestelproces aan te geven dat u de bestelling wilt afhalen in de winkel. Na het afronden van het bestelproces ontvangt u een bevestiging per e-mail. Hiermee kunt u het boek in de winkel ophalen en betalen aan de kassa.
BoekenZoekService
Boek niet gevonden? Geef het door aan onze BoekenZoekService en we brengen u per email op de hoogte als er wel zoekresultaten gevonden zijn!






