
Engelse literatuur
Taming of the Shrew MARTIN, C. (edit.) Workman Publishing Company - 2001 - 28x22 cm. - Cardboard box in shape of book - ISBN: 0761123814 Created by an imaginative drama teacher, The Home Shakespeare Festival is a complete theater company in a box. Home Shakespeare is like a host-your-own-murder game, but with an intellectual and artistic bent. Beginning with one of Shakespeare's best-known, best-loved works, the comedy The Taming of the Shrew, each kit has everything needed to produce and act out a thoroughly entertaining 45-minute version of the play: cards for a director and technical director, showing how to cast the play, direct it, stage it, and create easy sets and sound effects; cards for each of the major parts, with a summary of the character and suggestions on how to play him or her; ten cleverly abridged copies of the script; and key props. For Taming of the Shrew, each kit contains a working plastic recorder (a "flute" instead of a lute) and plastic Groucho eyeglasses. Each kit also contains a booklet introducing the wonderful world of Shakespeare, acting tips and exercises, recipes for grog, and other good party games to play.
*** NEW UNUSED ***
[...] samengesteld en van aantekeningen voorzien door Aurelia Schober Plath PLATH, Sylvia Amsterdam - Uitgeverij De Arbeiderspers - 1986 - [552] pp. - 21 x 13,5 cm. - Originele paperback - ISBN: 9029533323 [1e druk]. Vormg.: Wil van Sambeek & Cie. Oorspr. titel: Letters Home (1975). Bloemlezing uit de brieven van Sylvia Plath (1932-1963) aan haar moeder, vrienden en verwanten. Goed exemplaar, slijtage rondom, rug verkleurd en leesvouw.
London - Scholastic Childern's Books - 2004 - 431 pp. - 20.0 x 13.0 cm. - Paperback - ISBN: 0439977800 A terrifying chase through the London streets, where a girl takes the ultimate risk, and walks into the lair of the tiger...
Amsterdam - Athenaeum-Polak & Van Gennep - 2005 - [256] pp. - 21,5 x 14 cm. - Originele paperback - ISBN: 9025303196 [1e druk]. Vormg.: Koos van de Meer. Verslag van de onmogelijke vertaling van Finnegans Wake van James Joyce (1882-1941) door de vertalers. Deze encyclopedie is opgezet als een alfabet. Geïllustreerd met tekeningen en collages van de auteurs. De bijgevoegde CD bevat unieke geluidsopnames van Johanna ter Steege, Erik van Muiswinkel en Toon Tellegen die fragmenten van de Nederlandse vertaling voorlezen alsmede de Ierse ballade Tim Finnegans Wake. Nieuw exemplaar in origineel uitgeversfolie.
The history of the Times Literary Supplement MAY, Derwent London - Harper Collins - 2001 - [xvi]606pp. - Black-and-white photographs - Hardcover with original wrappers - ISBN: 0007114494
Harlow, England - Pearson Education - 2001 - 321 pp. - 21.5 x 14.0 cm. - Paperback - ISBN: 0582071534 English grammar book with exercises.
Amsterdam - Athenaeum-Polak & Van Gennep - 2005 - [256] pp. - 21,5 x 14 cm. - Originele paperback - ISBN: 9025303196 [1e druk]. Vormg.: Koos van de Meer. Verslag van de onmogelijke vertaling van Finnegans Wake van James Joyce (1882-1941) door de vertalers. Deze encyclopedie is opgezet als een alfabet. Geïllustreerd met tekeningen en collages van de auteurs. De bijgevoegde CD bevat unieke geluidsopnames van Johanna ter Steege, Erik van Muiswinkel en Toon Tellegen die fragmenten van de Nederlandse vertaling voorlezen alsmede de Ierse ballade Tim Finnegans Wake. Nieuw exemplaar in origineel uitgeversfolie.
STENBOCK, Stanislaus Eric [Count] London - Durtro - 2002 - 28 [+ 4] pp - facsimile as frontispice - pap Printed in limited edition of 160 nubered copies. First publication of this "serio-extravaganza in six parts", which was rejected by the publishers of the famous 'Yellow Book'. Hand printed by Alan Anderson (Tragara Press). Signed and numbered by David Tibet. Count Eric Stanislaus (or Stanislaus Eric) Stenbock (March 12, 1858- April 26, 1895) was a Baltic German poet and writer (in English) of macabre fantastic fiction. Fine copy. // fin de siècle literature /
STENBOCK, Stanislaus Eric [Count] London - Durtro - 2002 - 31 pp + hand printed supplement on Tibet's texts (1pp). - portrait as frontispice - pap Printed in limited edition of 200 nubered copies. First publication of this story (1894) centred on the Jack the Ripper Murders in London, 1888. Hand printed by Alan Anderson (Tragara Press). Signed and numbered by David Tibet. Count Eric Stanislaus (or Stanislaus Eric) Stenbock (March 12, 1858- April 26, 1895) was a Baltic German poet and writer (in English) of macabre fantastic fiction. Fine copy. // fin de siècle literature /
STENBOCK, Stanislaus Eric [Count] London - Durtro - 1999 - facsimile - original purple cloth Printed in limited edition of 500 copies. Collection of short stories written in the 1890's, four of which never published before. Count Eric Stanislaus (or Stanislaus Eric) Stenbock (March 12, 1858- April 26, 1895) was a Baltic German poet and writer (in English) of macabre fantastic fiction. // fin de siècle literature /
Groningen - Wolters-Noordhoff B.V. - 1997 - 128 pp. - 128 pp. - 240 x 169 x 7 - Paperback - ISBN: 9001482112
Prometheus - 2007 - 413 pp. - Paperback - ISBN: 9789044610321 Sebastian Faulks bereikte met zijn schitterende romans in Engeland en West-Europa al een miljoenenpubliek, maar tot op heden bleef Nederland daarbij achter. Ten onrechte, zoals Faulks? nieuwste roman Engleby aantoont. Mike Engleby is met zijn uitstekende observatievermogen en vlijmscherpe meningen een typische angelsaksische romanfiguur die de lezer niet snel meer vergeet. Niet gehinderd door scrupules of zelfmedelijden werkt Engleby zich omhoog in het Engeland onder Thatcher en vindt hij zijn weg in het landschap van New Labour. Hij lijkt de typische, succesvolle, intelligente Engelsman van de moderne tijd, maar als een van zijn tijdgenoten plotseling verdwijnt, begint de lezer van dit meesterwerk zich ongemakkelijk af te vragen of Engleby wel de waarheid vertelt. Engleby is een klaagzang voor een Engelse generatie en het land dat deze ten onder liet gaan. Ook is het een meditatie over de grenzen van de wetenschap en de vloek van het menselijk geweten. Onder het verontrustende oppervlak van Engleby?s haarscherpe observaties bevindt zich een indringend geheim van grote duisterheid.
Zwarte remainder streep onderkant boek, verder als nieuw.
Truth & Dare - 2007 - 255 pp. - Paperback - ISBN: 9789049999155 Kitty’s jeugd begint op het Engelse platteland in het huis van haar grootouders, waar zij samenwoont met haar flamboyante, talentvolle moeder, Marina. Een huis vol reuring, liefde en excentrieke gasten. Marina is een ongewone moeder; de mooiste moeder die Kitty kent, maar door haar impulsiviteit en gevoel voor drama tegelijkertijd een moeder om je voor te schamen.
Zoals een ander zijn dochter meeneemt naar de supermarkt, neemt Marina Kitty mee op sleeptouw van Engeland naar New York en verder de wereld rond. Ze betrekt haar kinderen bij haar dubieuze relaties, zoals die met de dronkaard Jenkins en de goeroe Laksshmi. Hoe ouder Kitty wordt, hoe beter ze begrijpt dat de moeder die haar altijd met trots vervulde, niet het beste voorbeeld is van een goede ouder.
Onder volwassenen is hilarisch, bitterzoet en hartverscheurend, en de beschreven moederdochterrelatie is net zo beklemmend als die in Witte Oleander en Walvismuziek. Sophie Dahl (dochter van Roald Dahl) schreef deze coming-of-age roman met een alles waarnemende blik, een warm hart en een scherpe pen.
Zwarte remainder streep onderkant boek, verder als nieuw.
Bloomsbury Pub. - 2007 - pap As new. // Duizend schitterende zonnen / 1000 schitterende zonnen
Amsterdam - Cossee - 2007 - 187 pp. - Gebonden met stofomslag - ISBN: 9059361695 Een ouder wordende schrijver werkt aan een boek getiteld Uitgesproken meningen waarvoor hij gevraagd is een aantal artikelen te leveren. Hij schrijft over actuele zaken als Al-Qaida en Guantanamo, maar ook over het lichaam, muziek en vormgeving. Het is een kans om zijn grootste zorgen wereldkundig te maken.
In de wasserette van zijn appartementencomplex komt de schrijver een charmante jonge vrouw tegen. Wanneer hij ontdekt dat ze 'tussen twee banen in' zit, beweert hij dat zijn ogen hem in de steek laten en biedt haar werk aan als typiste van zijn manuscript. Anya interesseert zich niet voor politiek, maar het werk zorgt voor afleiding, net als de overduidelijke en niet onwelkome gevoelens die de schrijver voor haar koestert.
Anya's vriend Alan, een beleggingsadviseur, heeft zo zijn bedenkingen tegen de tijd die zijn mooie vriendin met deze oude wereldverbeteraar doorbrengt. Nadat hij zich levendig voor diens zaken is gaan interesseren, bedenkt Alan een misdadig plan.
Op geraffmeerde wijze weeft Coetzee in Dagboek van een slecht jaar de bijdragen aan het boek Uitgesproken meningen door het verhaal van Anya en Alan en de oude schrijver. Zijn dagboekfragmenten in deze roman zijn persoonlijk en ontroerend
Zwarte remainder streep onderkant boek, verder als nieuw.
|
|