Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

De Slegte Amsterdam

Amsterdam
Cuckoo's calling - Galbraith R

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Little, Brown
  • ISBN:
    9781408703991
  • Bindwijze:
    Hardback
  • Genre:
    Thrillers
  • Jaar:
    2013

Cuckoo's calling

Galbraith R

Beoordeel dit boek als eerste!
Hardcover  Tweedehands vanaf € 12,50.

Omschrijving

A debut crime novel in the tradition of Peter James and Ruth Rendell

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Amsterdam
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 12,50

Vestigingen in België

Leuven
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht