Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

De Slegte Antwerpen

Antwerpen
Into the night - Sarah Bailey

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Atlantic
  • ISBN:
    9781786494917
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    13,1 x 20,0 x 3,3 cm
  • Aantal Pagina's:
    416
  • Genre:
    Thrillers
  • Taal:
    Engelstalig

Into the night

Sarah Bailey

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 8,00. Nieuw vanaf € 10,16.

Omschrijving

The hotly anticipated sequel to The Dark Lake, this is perfect for fans of The Dry, police procedurals, and classy, clever crime fiction.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Antwerpen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 8,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 10,16
Verwachte levertijd: 2-3 weken

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht