Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Asta's ogen - Eveline Stoel

Specificaties

Asta's ogen

de levenskracht van een Indische familie

Eveline Stoel

Beoordeel dit boek als eerste!
Hardback  Tweedehands vanaf € 15,00.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Lovende recensies, 50.000 exemplaren verkocht en een filmcontract met Fu Works: Asta s ogen heeft de status bereikt van bestseller en klassieker. Omdat deze familiegeschiedenis door veel lezers letterlijk blijkt te worden stukgelezen, verschijnt nu een prachtige gebonden editie die op veler verzoek is uitgebreid met een stamboom en register. Zodat de belangrijkste ontwikkelingen in ruim negentig jaar Nederlands-Indische geschiedenis gemakkelijk kunnen worden opgezocht. En zodat Asta s ogen, waarin veel Indische Nederlanders hun eigen verhaal herkennen, in menige familie nog generaties lang gekoesterd kan worden. `Een prachtig boek. Je legt het maar moeilijk weg. ***** John Jansen van Galen in Het Parool `Volstrekt authentiek. Hella S. Haasse `Verplichte kost op school. Teun van de Keuken, omroep Llink `Een vloeiend boek [ ], nuchter maar barmhartig. Eveline Stoel heeft bewezen dat Indische geschiedenis Nederlandse geschiedenis is. Gustaaf Peek in De Groene Amsterdammer

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Amsterdam
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 15,00
Levertijd: 1-2 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht