Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Asterix en de kernsentrale ....of het recht van de sterkste -

Specificaties

Asterix en de kernsentrale ....of het recht van de sterkste

politiek getinte [plagiaat] strip tegen kernenergie, gebaseerd op de verhalen van Asterix en Obelix

Beoordeel dit boek als eerste!
 Tweedehands vanaf € 10,00.

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Amsterdam
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 10,00

onderkant rug iets beschadigd

Leiden
Goed
?
1
€ 10,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht