Doorgaan naar inhoud

The Divorcees

The dark, atmospheric 1950s-set debut everyone is talking about

The Divorcees - Rowan Beaird
Paperback

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

A dazzling US debut from a beguiling new voice - for fans of Beautiful Ruins and Lessons in Chemistry.




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.