Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
We Had To Remove This Post - Hanna Bervoets

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Picador
  • ISBN:
    9781529087239
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    13,5 x 21,5 x 1,8 cm
  • Gewicht:
    163 gram
  • Taal:
    Engelstalig
  • Publicatiedatum:
    mrt 2022

We Had To Remove This Post

Hanna Bervoets

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 21,95.

Omschrijving

For readers of Leila Slimanis &i>Lullaby &/i>or Ling Mas &i>Severance:&/i> a tight, propulsive, chilling novel by a rising international star.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Beschikbaarheid
Prijs
Centraal Magazijn
Levertijd: 2-3 werkdagen
€ 21,95
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht