Doorgaan naar inhoud

Bonding

Bonding - Mariel Franklin
Paperback
Nieuw vanaf 25,95

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
25,95
Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

For readers of Cleopatra and Frankenstein and Exciting Times, an addictive, dark and sexy debut novel about falling in love as society falls apart.


Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Picador UK
  • ISBN:
    9781035016594
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    15,3 x 23,7 x 2,7 cm
  • Gewicht:
    436 gram
  • Aantal Pagina's:
    304
  • Taal:
    Engelstalig
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    Februari 2024


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.