Doorgaan naar inhoud

De stem uit het bos

Spannende roman over de vermissing van een meisje uit een survivalkamp

De stem uit het bos - Liz Moore
Paperback
Nieuw vanaf 24,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
24,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Ook verkrijgbaar als

Omschrijving

'Een loeispannend verhaal. De perfecte zomerse pageturner.' VPRO Gids

''Een buitengewone literaire suspense roman die doet denken aan Tartts De verborgen geschiedenis.' NPR

'Kruising tussen Donna Tartt en Dirty Dancing.' het Parool

'Een mysterie dat tot het einde blijft fascineren.' Margriet

‘Een zeldzaam spannende roman over de nasleep van een tragedie en over families van de goede – en slechte- soort.’ Paula Hawkins, auteur van Het meisje in de trein

Wanneer Barbara van Laar op een ochtend in augustus 1975 niet in haar zomerkamp-bed blijkt te liggen, begint direct een grootschalige, paniekerige zoekactie. De vermissing van een kind is een drama, maar nu gaat het ook nog eens om de dochter van de oprichters van het kamp, de steenrijke familie Van Laar. Deze dynastie bezit het kamp, het riante buitenhuis en een deel van het Adirondack-natuurpark, in het noorden van de staat New York. En het is niet de eerste keer dat er een kind van de familie Van Laar is verdwenen: zestien jaar geleden verdween haar broer – hij is nooit teruggevonden. Geleidelijk worden niet alleen de vele geheimen van de familie Van Laar ontrafeld, maar ook de geheimen van de gemeenschap die voor de familie werkt.

'De prachtige maar ook gevaarlijke wildernis vergroot de spanning, terwijl het verhaal toewerkt naar een dramatische slotakte. Verbluffend.' Publishers Weekly, starred review

'Deze spannende roman zal een breed publiek aanspreken. Voor de liefhebbers van Lisa Jewell, Tana French en Lucy Foley.' Library Journal, starred review

‘Ik was volkomen in de greep van deze roman. Het meeslepende verhaal van een vermist meisje mondt uit in een messcherp portret van jeugd, vriendschap en familiegeheimen.’ Douglas Stuart

'Bijzonder intrigerende roman die ik niet meer weg kon leggen.' Rebecca Makkai, auteur van Ik heb een paar vragen voor je

'Een meeslepende leeservaring die zowel fans van spannende mysteries als van historische fictie aan zal spreken.' Booklist, starred review



Specificaties

  • Auteur:
  • Vertaald door:
    Inger Limburg
  • Uitgever:
    Wereldbibliotheek
  • ISBN:
    9789028453524
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    15,2 x 23,1 x 3,2 cm
  • Gewicht:
    638 gram
  • Aantal Pagina's:
    432
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    Juli 2024
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.