Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Trust - Hernan Diaz

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Picador UK
  • ISBN:
    9781529074505
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    15,3 x 23,4 x 3,2 cm
  • Gewicht:
    515 gram
  • Taal:
    Engelstalig
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    mei 2022

Trust

Hernan Diaz

Beoordeel dit boek ook!
Paperback   Nieuw vanaf € 16,96.

Omschrijving

From Hernn Diaz, Pulitzer finalist and author of &i>In the Distance&/i>, &i>Trust&/i> is a novel of extraordinary ambition and scope, told in four parts that slowly reveal the real woman behind the stories written about her by others. For fans of Kate Atkinson and Donna Tartt, &i>Trust &/i>is an American classic in the making.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Beschikbaarheid
Prijs
Centraal Magazijn
Verwachte levertijd: 2-3 weken
€ 16,96
Verwachte levertijd: 2-3 weken

Beoordeling

5 van 5 sterren

Gebaseerd op 1 beoordeling.

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht