Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
  • Digitaal formaat

  • EPUB(4)

20 uitgaven gevonden in Roslund / Hellström

  • De uitlevering

    9789044518627
    Een man wordt gearresteerd in Zweden, hij wordt verdacht van het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel. Tijdens de verhoren komen de politiemensen die met de zaak belast zijn erachter dat...

    De uitlevering

    Paperback
    Vanaf € 5,00
  • Vaderwraak

    9789044519679
    De vader van een meisje dat het slachtoffer is geworden van een zojuist ontsnapte kindermoordenaar, neemt het recht in eigen handen uit onvrede over het traag verlopende politieonderzoek. Zo...

    Vaderwraak

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Meisje onder de straat

    9789044524000
    Wanneer er plotseling drieënveertig Roemeense straatkinderen op het Zweedse politiebureau staan en er tegelijkertijd in de kelder van een ziekenhuis het verminkte lijk van een vrouw gevonden...

    Meisje onder de straat

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,49
  • Drie minuten

    9789044545623
    Ex-crimineel Piet Hoffmann is op de vlucht voor zijn Zweedse verleden. In Colombia begint hij een nieuw leven. Ogenschijnlijk als persoonlijk beveiliger van de beruchte guerrillero El...

    Drie minuten

    Paperback
    Vanaf € 12,50
  • Vaderwraak

    9789044513479
    Tijdens een gevangenistransport ontsnapt een dubbele kindermoordenaar. De politie is ervan overtuigd dat hij opnieuw zal toeslaan. En dat gebeurt ook. In een kleine Zweedse stad brengt een...

    Vaderwraak

    Paperback
    Vanaf € 5,00
  • Drie minuten

    9789044535600
    Ex-crimineel Piet Hoffmann is op de vlucht voor zijn Zweedse verleden. In Colombia begint hij een nieuw leven. Ogenschijnlijk als persoonlijk beveiliger van de beruchte guerrillero El...

    Drie minuten

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Wanneer er plotseling drieënveertig Roemeense straatkinderen op het Zweedse politiebureau staan en er tegelijkertijd in de kelder van een ziekenhuis het verminkte lijk van een vrouw gevonden...
  • Three Seconds

    9781849161527
    The latest thriller from the Scandinavian duo, which will appeal to fans of Henning Mankell and Stieg Larsson. Follows an undercover operative in the Swedish police force who must infiltrate...

    Three Seconds

    Paperback
    Vanaf € 5,00
  • Drie seconden

    9789044540277
    Ex-crimineel Piet Hoffmann raakt verwikkeld in een levensgevaarlijke zaak. Hij werkt sinds zijn ontslag uit de gevangenis als infiltrant voor de Stockholmse politie, en heeft het vertrouwen...

    Drie seconden

    Paperback
    Vanaf € 8,00
  • Drie minuten

    9789044535594
    Ex-crimineel Piet Hoffmann is op de vlucht voor zijn Zweedse verleden. In Colombia begint hij een nieuw leven. Ogenschijnlijk als persoonlijk beveiliger van de beruchte guerrillero El...

    Drie minuten

    Paperback
    Vanaf € 12,50
  • Drie seconden

    9789044519921
    Ex-crimineel Piet Hoffmann raakt verwikkeld in een levensgevaarlijke zaak. Hij werkt sinds zijn ontslag uit de gevangenis als infiltrant voor de Stockholmse politie, en heeft het vertrouwen...

    Drie seconden

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,49
  • Drie seconden

    9789044515510
    Ex-crimineel Piet Hoffmann raakt verwikkeld in een levensgevaarlijke zaak. Hij werkt sinds zijn ontslag uit de gevangenis als infiltrant voor de Stockholmse politie, en heeft het vertrouwen...

    Drie seconden

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • Vaderwraak

    9789044525533
    De vader van een meisje dat het slachtoffer is geworden van een zojuist ontsnapte kindermoordenaar, neemt het recht in eigen handen uit onvrede over het traag verlopende politieonderzoek. Zo...

    Vaderwraak

    Paperback
    Vanaf € 9,90
  • Wanneer er plotseling drieënveertig Roemeense straatkinderen op het Zweedse politiebureau staan en er tegelijkertijd in de kelder van een ziekenhuis het verminkte lijk van een vrouw wordt...
  • Drie seconden

    9789044537833
    Ex-crimineel Piet Hoffmann raakt verwikkeld in een levensgevaarlijke zaak. Hij werkt sinds zijn ontslag uit de gevangenis als infiltrant voor de Stockholmse politie. Hij wint het vertrouwen...

    Drie seconden

    Paperback
    Vanaf € 8,00
  • Drie seconden

    9789044545722
    Ex-crimineel Piet Hoffmann raakt verwikkeld in een levensgevaarlijke zaak. Hij werkt sinds zijn ontslag uit de gevangenis als infiltrant voor de Stockholmse politie. Hij wint het vertrouwen...

    Drie seconden

    Paperback
    Vanaf € 12,50
  • Twee soldaten

    9789044525335
    Vrienden, broeders en criminelen. Vastberaden om van hun bende de meest gezochte en beruchte van de voorstad te maken.De achttienjarige Leon en Gabriel zijn al vrienden sinds hun jeugd. Als...

    Twee soldaten

    Paperback
    Vanaf € 13,50
  • 3 secondes

    9782253260356
    Il mène une double vie. Celle avec sa femme et leurs deux garçons. Et celle d'agent infiltré dans la mafia polonaise. Il risque sa vie chaque jour, mais sa nouvelle mission est la plus...

    3 secondes

    Pocket
    Vanaf € 5,00
  • Drie seconden

    9789044520644
    Ex-crimineel Piet Hoffmann raakt verwikkeld in een levensgevaarlijke zaak. Hij werkt sinds zijn ontslag uit de gevangenis als infiltrant voor de Stockholmse politie. Hij wint het vertrouwen...

    Drie seconden

    Paperback
    Vanaf € 6,50
  • Vaderwraak

    9789044515190
    Tijdens een gevangenistransport ontsnapt een dubbele kindermoordenaar. De politie is ervan overtuigd dat hij opnieuw zal toeslaan. En dat gebeurt ook. In een kleine Zweedse stad brengt een...

    Vaderwraak

    Paperback
    Vanaf € 6,00