Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen

26 uitgaven gevonden in Elizabeth Day

  • Schaduwstad

    9789026354762
    Schaduwstad van Elizabeth Day vertelt het verhaal van Howard Pink, een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en geld. Voor de fans van Het feest.

    Schaduwstad

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Durf te falen

    9789049807832
    ‘Durf te falen’ is van Elizabeth Day is gebaseerd op haar populaire podcast How to Fail, een pijnlijk eerlijk boek over de dingen die soms vreselijk misgaan, wat je ervan kunt leren en hoe...

    Durf te falen

    Paperback
    Vanaf € 13,99
  • Het feest

    9789026352720
    Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De...

    Het feest

    Paperback
    Vanaf € 15,00
  • Het feest

    9789026350160
    Het feest' van Elizabeth Day is een roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren...

    Het feest

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Durf te falen

    9789026347733
    Durf te falen

    Durf te falen

    Paperback
    Vanaf € 13,95
  • Steen, papier, schaar

    9789047202202
    Iedere familie heeft haar geheimen, maar alle geheimen worden uiteindelijk onthuld Wanneer Charles Redfern in coma in het ziekenhuis ligt worden zijn vrouw Anne en zijn dochter Charlotte...

    Steen, papier, schaar

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Het feest

    9789026343247
    Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De...

    Het feest

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 9,99
  • Durf te falen

    9789026347740
    Durf te falen van Elizabeth Day is gebaseerd op haar populaire podcast How to Fail, een pijnlijk eerlijk boek over de dingen die soms vreselijk misgaan, wat je ervan kunt leren en hoe je het...

    Durf te falen

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 4,99
  • Failosophy

    9780008420413
    From the Sunday Times bestselling author of How to Fail 'Elizabeth Day has revolutionised the way we see failure' Stylist 'A...

    Failosophy

    Paperback
    Vanaf € 15,95
  • Paradise city

    9780008221751
    An audacious, compassionate state-of-the-nation novel about four strangers whose lives collide with far-reaching consequences.

    Paradise city

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • Het feest

    9789049807986
    Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De...

    Het feest

    Paperback
    Vanaf € 9,00
  • How to fail

    9780008327354
    Part memoir, part manifesto, and including chapters on dating, work, sport, babies, families, anger and friendship, it is based on the simple premise that understanding why we fail...

    How to fail

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • Schaduwstad

    9789049808280
    Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en geld. Maar achter dit flinterdunne masker schuilt een man die gebukt gaat onder de verdwijning van zijn...

    Schaduwstad

    Paperback
    Vanaf € 12,00
  • Steen, papier, schaar

    9789026351280
    In Steen, papier, schaar van Elizabeth Day, auteur van de bestseller Het feest, belandt Charles Redfern na een ongeluk in een comateuze toestand in het ziekenhuis. Voor zijn vrouw Anne en...

    Steen, papier, schaar

    Paperback
    Vanaf € 9,50
  • Het feest

    9789026348761
    Elizabeth DayHet feest Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van...

    Het feest

    Paperback
    Vanaf € 9,50
  • Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De...
  • De huisgenoot

    9789026356735
    De huisgenoot van Elizabeth Day is de nieuwe roman van de schrijver van de bestsellers Het feest en Schaduwstad. De huisgenoot van Elizabeth Day is een indringende vertelling over jaloezie...

    De huisgenoot

    Paperback
    Vanaf € 22,99
  • Schaduwstad

    9789026353550
    Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en geld. Maar achter dit flinterdunne masker schuilt een man die gebukt gaat onder de verdwijning van zijn...

    Schaduwstad

    Paperback
    Vanaf € 15,00
  • Scissors, paper, stone

    9780008221775
    A frank and beautiful story of damage, survival and restoration from an exhilarating literary voice.

    Scissors, paper, stone

    Paperback
    Vanaf € 10,63
  • Home fires

    9780008221737
    A stunning, delicate portrait of a family bookended by war, Home Fires explores the legacy of loss, the strictures of class and the long road to redemption.

    Home fires

    Paperback
    Vanaf € 10,63
  • Schaduwstad

    9789026353567
    Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en geld. Maar achter dit flinterdunne masker schuilt een man die gebukt gaat onder de verdwijning van zijn...

    Schaduwstad

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 10,99
  • Magpie

    9780008374952
    The exhilarating new novel from the bestselling author of The Party: a thrilling, stylish and psychologically astute story of jealousy, motherhood and power

    Magpie

    Paperback
    Vanaf € 14,88
  • De huisgenoot

    9789026356742
    De huisgenoot van Elizabeth Day is de nieuwe roman van de schrijver van de bestsellers Het feest en Schaduwstad. De huisgenoot van Elizabeth Day is een indringende vertelling over jaloezie...

    De huisgenoot

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 14,99
  • Failosophy

    9780008420383
    'Elizabeth Day has revolutionised the way we see failure' Stylist 'A beautiful timely and humane book' Alain de Botton

    Failosophy

    Hardback
    Vanaf € 11,86
  • The Party

    9780008194307
    AN OBSERVER BOOK OF THE YEAR A gripping story of betrayal, privilege and hypocrisy, set in the unassailable heart of the British establishment. 'Think Brideshead Revisited meets The Talented...

    The Party

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • Biljonairs & baby's 2

    9789402540505
    Zelfs de machtigste biljonair staat machteloos tegenover de vertederende aanblik van een pasgeboren kindje... In deze e-bundel vind je maar liefst 15 romantische verhalen over sexy tycoons...

    Biljonairs &...Biljonairs & baby's 2

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 29,99