Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
  • Digitaal formaat

  • EPUB(1)

4 uitgaven gevonden in Jem Lester

  • Shtum - Jem Lester (ISBN 9789024573790)

    Shtum

    9789024573790
    Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige autistische zoon Jonah heeft nog nooit een woord gezegd. Wanneer Ben en Jonah noodgedwongen intrekken bij Bens bejaarde vader,...

    Shtum

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 9,99
  • Shtum - Jem Lester (ISBN 9789024573783)

    Shtum

    9789024573783
    Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer.Ben Jewell is...

    Shtum

    Zet op verlanglijst
    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • Shtum - Jem Lester (ISBN 9789021022888)

    Shtum

    9789021022888
    Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer. Ben Jewell is...

    Shtum

    Zet op verlanglijst
    Paperback
    Vanaf € 19,99
  • Shtum - Jem Lester (ISBN 9781409162988)

    Shtum

    9781409162988
    Funny, moving and uplifting, SHTUM is a novel about three generations of a family learning how to get along.Ten-year-old Jonah lives in a world of his own.He likes colours and feathers and...

    Shtum

    Zet op verlanglijst
    Paperback
    Vanaf € 10,16