Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
  • Digitaal formaat

  • EPUB(19)
  • MP3(15)

56 uitgaven gevonden in M.J. Arlidge

  • Kom je spelen?

    9789052861180
    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie

    Kom je spelen?

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 19,99
  • Naar bed, naar bed

    9789022584118
    Deel 5 in de Helen Grace-serie 'Arlidge voert ons met gevoel voor psychologie en vaart door dit stevig geplotte verhaal dat een knetterende verrassing in petto heeft.’ Vrij Nederland‘Goed...

    Naar bed, naar bed

    Paperback
    Vanaf € 11,00
  • Naar bed, naar bed

    9789052861111
    Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk van een bekende in een nachtclub wordt gevonden?

    Naar bed, naar bed

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Wie niet weg is

    9789052863504
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge.

    Wie niet weg is

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Klikspaan

    9789052861104
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge.

    Klikspaan

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Helen Grace-bundel 1

    9789402317886
    Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø‘Een ijzingwekkend verhaal, met de getormenteerde inspecteur Helen Grace in een intrigerende hoofdrol.’ Dagblad De LimburgerMaak kennis met...

    Helen Grace-bundel 1

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 15,99
  • Helen Grace-bundel 2

    9789402317893
    Voor de lezers van Robert Bryndza en Karin Slaughter ‘Je nagels krijgen heel wat te verduren terwijl je hoofdstuk na hoofdstuk verslindt.’ Hebban.nl  Helen Grace, de heldin van de populaire...

    Helen Grace-bundel 2

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 17,99
  • All fall down

    9781409188513
    A silent killer stalks the city, targeting those home alone at night. As panic spreads, DI Helen Grace leads the investigation, but is herself a hunted woman, her every step dogged by a...

    All fall down

    Paperback
    Vanaf € 16,96
  • Iene miene mutte

    9789402302301
    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie. Maar alles wat ze zei was waar....

    Iene miene mutte

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 5,99
  • Wie niet weg is

    9789402309904
    Deel 6 in de Helen Grace-serie ‘Arlidge voert ons met gevoel voor psychologie en vaart door dit stevig geplotte verhaal dat een knetterende verrassing in petto heeft.’ Vrij Nederland‘Goed...

    Wie niet weg is

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Wat jij niet ziet

    9789052861265
    Emma Forbes is verliefd. Sinds ze ex-soldaat Mark ontmoette, kan ze aan niets anders denken.

    Wat jij niet ziet

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 7,99
  • Klein klein kleutertje

    9789052861135
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. 

    Klein klein kleutertje

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Alles in de wind

    9789402309478
    De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Is ze veilig en wordt er goed voor haar gezorgd. Maar de waarheid is dat Jodie niemand meer...

    Alles in de wind

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 1,99
  • Schuitje varen

    9789052862088
    Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zit

    Schuitje varen

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 4,99
  • Helen Grace-bundel 3

    9789402317909
    Voor de lezers van Robert Bryndza en Jo Nesbø‘De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos verhaaltechnische problemen eerst creëert en ze vervolgens even makkelijk weer oplost,...

    Helen Grace-bundel 3

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 20,99
  • Klikspaan

    9789402307887
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd...

    Klikspaan

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Kom je spelen?

    9789402311167
    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie ’De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos eerst verhaaltechnische problemen creëert en ze...

    Kom je spelen?

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 8,99
  • In de maneschijn

    9789052861081
    Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan geloven. Nu zijn het onschuldige mannen en vrouwen die worden vermoord door een gedaante zonder gezicht.

    In de maneschijn

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 19,99
  • Nog lange niet

    9789052862743
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. 

    Nog lange niet

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • De M.J. Arlidge bundel

    9789402308686
    Drie spannende thrillers van dé ontdekking van 2016: M.J. ArlidgeIene miene mutte, Piep zei de muis en Pluk een roosIene miene mutte Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit...

    De M.J. Arlidge bundel

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 19,99
  • Iene miene mutte

    9789022595640
    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie. Maar alles wat ze zei was waar. Elk...

    Iene miene mutte

    Paperback
    Vanaf € 6,50
  • Kom je spelen?

    9789022591918
    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie ’De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos eerst verhaaltechnische problemen creëert en ze...

    Kom je spelen?

    Paperback
    Vanaf € 12,99
  • Iene miene mutte

    9789052860480
    Het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden?

    Iene miene mutte

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Pluk een roos

    9789052861098
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge.

    Pluk een roos

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Klikspaan

    9789022578513
    Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in vierentwintig uur, met twee doden en meerdere gewonden als...

    Klikspaan

    Paperback
    Vanaf € 12,50
  • Niemand zeggen

    9789022591208
    Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editieNa covid-19 bevindt het land zich in een van de zwaarste -recessies ooit. Nog nooit heeft inspecteur Helen...

    Niemand zeggen

    Paperback
    Vanaf € 21,99
  • Niemand zeggen

    9789052863962
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. 

    Niemand zeggen

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 19,99
  • Klein klein kleutertje

    9789022587430
    ‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ TrouwVroeg in de ochtend wordt het lichaam van een vrouw gevonden. Het lijkt een tragisch...

    Klein klein kleutertje

    Paperback
    Vanaf € 11,00
  • Pluk een roos

    9789022579879
    In één jaar tijd werden er al meer dan 50.000 thrillers van M.J. Arlidge verkocht in Nederland en Vlaanderen Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe...

    Pluk een roos

    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • Klein klein kleutertje

    9789402310689
    Deel 7 in de Helen Grace-serie ‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ TrouwVroeg in de ochtend wordt het lichaam van een vrouw...

    Klein klein kleutertje

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Naar bed, naar bed

    9789402308983
    ‘Je nagels krijgen heel wat te verduren terwijl je hoofdstuk na hoofdstuk verslindt.’ Hebban.nl Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk van een...

    Naar bed, naar bed

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Klikspaan

    9789022580813
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd...

    Klikspaan

    Paperback
    Vanaf € 11,00
  • Nog lange niet

    9789022594377
    ‘Een van de populairste thrillerauteurs.’ De TelegraafHet huiveringwekkende negende deel van de Helen Grace-serie‘Je hebt nog een uur te leven.’ Dat is het enige wat de stem aan de telefoon...

    Nog lange niet

    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • Twee kleine visjes

    9789402317862
    Een unieke inkijk in het leven van inspecteur Helen GraceAlles in de wind en Schuitje varen geven fans van M.J. Arlidge een unieke inkijk in de jeugd van inspecteur Helen Grace....

    Twee kleine visjes

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 5,99
  • Nog lange niet

    9789022595725
    ‘Een van de populairste thrillerauteurs.’ De TelegraafHet huiveringwekkende negende deel van de Helen Grace-serie‘Je hebt nog een uur te leven.’ Dat is het enige wat de stem aan de telefoon...

    Nog lange niet

    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • Cat and mouse

    9781409188506
    The brand new compulsive and terrifying DI Helen Grace thriller by Sunday Times bestselling author, M.J. Arlidge

    Cat and mouse

    Hardback
    Vanaf € 16,96
  • Piep zei de muis

    9789022578520
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd...

    Piep zei de muis

    Paperback
    Vanaf € 11,00
  • In de maneschijn

    9789022588703
    Deel 8 in de Helen Grace-serie.‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ Trouw‘Arlidge voert ons met gevoel voor psychologie en vaart...

    In de maneschijn

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • Nog lange niet

    9789402314618
    Deel 9 van de Helen Grace-serie ‘Je hebt nog een uur te leven.’ Dat is het enige wat de stem aan de telefoon zegt voordat er wordt opgehangen. Is het een misplaatste grap? Een verkeerd...

    Nog lange niet

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Niemand zeggen

    9789402317022
    Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editieNa covid-19 bevindt het land zich in een van de zwaarste -recessies ooit. Nog nooit heeft inspecteur Helen...

    Niemand zeggen

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 4,99