Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen

17 uitgaven gevonden in Noortje Brink

  • Waddenstorm - Noortje Brink (ISBN 9789047205814)

    Waddenstorm

    9789047205814
    In de thriller Waddenstorm van Noortje Brink vertrekt Marieke voor een midweek naar Texel, maar de vakantie loopt anders dan verwacht. Voor de lezers van Susanne Vermeer en Linda van Rijn.

    Waddenstorm

    Zet op verlanglijst
    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 3,99
  • De lockdown - Noortje Brink (ISBN 9789047205678)

    De lockdown

    9789047205678
    In De lockdown van Noortje Brink is Patricia op de vlucht geslagen voor haar ex. Ze rijdt naar Bretagne, waar ze veilig denkt te zijn. Maar dan gaat Frankrijk in coronalockdown…

    De lockdown

    Zet op verlanglijst
    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 3,99
  • Hotel van sneeuw - Noortje Brink (ISBN 9789047205326)

    Hotel van sneeuw

    9789047205326
    In Hotel van sneeuw van Noortje Brink loopt een nachtje weg in Drenthe uit op een nachtmerrie…

    Hotel van sneeuw

    Zet op verlanglijst
    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 3,99
  • Bloedhitte - Noortje Brink (ISBN 9789047205463)

    Bloedhitte

    9789047205463
    Bloedhitte is de nieuwe thriller van Noortje Brink, auteur van Hotel van sneeuw. Lieneke is net gescheiden en kan de herinneringen aan haar ex-man maar moeilijk onderdrukken. Dat hij op een...

    Bloedhitte

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 2,99
  • Dun ijs - Noortje Brink (ISBN 9789047205821)

    Dun ijs

    9789047205821
    Dun ijs is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de bestsellers Hotel van sneeuw, Bloedhitte en Waddenstorm. Voor fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In de...

    Dun ijs

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 2,99
  • Waddenstorm - Noortje Brink (ISBN 9789047205807)

    Waddenstorm

    9789047205807
    Waddenstorm is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende pagetuners Hotel van sneeuw, Bloedhitte en De lockdown. Het is bijna herfstvakantie en Marieke plant spontaan...

    Waddenstorm

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 2,99
  • Dun ijs - Noortje Brink (ISBN 9789047205838)

    Dun ijs

    9789047205838
    In de thriller Dun ijs van Noortje Brink gaat Saskia met haar gezin op wintersportvakantie naar Oostenrijk. Onderweg lijken ze steeds dezelfde auto tegen te komen. Is het toeval of worden ze...

    Dun ijs

    Zet op verlanglijst
    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 3,99
  • De lockdown - Noortje Brink (ISBN 9789047205661)

    De lockdown

    9789047205661
    De lockdown is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van Hotel van sneeuw en Bloedhitte. De eenendertigjarige Patricia werkt als directiesecretaresse op een administratiekantoor....

    De lockdown

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 2,99
  • Hotel van sneeuw - Noortje Brink (ISBN 9789047205319)

    Hotel van sneeuw

    9789047205319
    In Hotel van sneeuw van Noortje Brink hebben Stella en Joost een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten...

    Hotel van sneeuw

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 2,99
  • Bloedhitte - Noortje Brink (ISBN 9789047205470)

    Bloedhitte

    9789047205470
    In Bloedhitte van Noortje Brink vertrekt Lieneke naar Portugal voor een zonvakantie om haar scheiding te verwerken. Eenmaal aangekomen krijgt ze echter al snel het gevoel dat ze wordt...

    Bloedhitte

    Zet op verlanglijst
    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 4,99
  • Schaduwdag - Noortje Brink (ISBN 9789047205852)

    Schaduwdag

    9789047205852
    In de thriller Schaduwdag van Noortje Brink keert Naomi terug naar Zeeland, waar ze vijftien jaar geleden halsoverkop vertrok. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van...

    Schaduwdag

    Zet op verlanglijst
    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 3,99
  • Zonnevlam - Noortje Brink (ISBN 9789047205876)

    Zonnevlam

    9789047205876
    In de thriller Zonnevlam van Noortje Brink stuit Anouk op iets verdachts als ze met haar familie op een camping logeert. Voor de fans van Suzanne Vermeer.

    Zonnevlam

    Zet op verlanglijst
    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 3,99
  • Zonnevlam - Noortje Brink (ISBN 9789047205869)

    Zonnevlam

    9789047205869
    Zonnevlam is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van...

    Zonnevlam

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 2,99
  • Schaduwdag - Noortje Brink (ISBN 9789047205845)

    Schaduwdag

    9789047205845
    Schaduwdag is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van...

    Schaduwdag

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 2,99
  • Golfslag - Noortje Brink (ISBN 9789047206699)

    Golfslag

    9789047206699
    Golfslag is een bloedstollende thriller van Noortje Brink over thrillerschrijver Vera, die bedreigd wordt en naar de Costa del Sol vlucht. Maar is ze daar wel veilig? Voor de fans van...

    Golfslag

    Zet op verlanglijst
    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 5,99
  • Golfslag - Noortje Brink (ISBN 9789047206712)

    Golfslag

    9789047206712
    Met Golfslag zet Noortje Brink een ijzingwekkende thriller neer over de succesvolle thrillerschrijver Vera Jonkers, die naar de Costa del Sol vlucht als ze wordt bedreigd. Voor de lezers van...

    Golfslag

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 4,99
  • Hotel Havana

    9789047206576
    In de thriller Hotel Havana van Noortje Brink gaan de zwangere Lotte en haar nieuwbakken echtgenoot Frank op huwelijksreis naar Cuba. Ze kennen elkaar pas zes maanden: het was liefde op het...

    Hotel Havana

    Zet op verlanglijst
    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 2,99