Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
  • Digitaal formaat

  • EPUB(4)

20 uitgaven gevonden in Richard Powers

  • 9780393356687

    Paperback
    Vanaf € 11,86
  • Orfeo

    9789025442422
    Sinds zijn romandebuut in 1985 heeft Richard Powers zijn lezers keer op keer uitgedaagd met breed opgezette, schitterende romans waarin kunst, literatuur, muziek en natuurwetenschappen op de...

    Orfeo

    Paperback
    Vanaf € 9,50
  • Orfeo

    9789025442439
    Orfeo vertelt het verhaal van de gepensioneerde avant-gardecomponist Peter Els, die zijn verleden in moet duiken terwijl hij aan het heden probeert te ontsnappen. In een hernieuwde poging...

    Orfeo

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 7,99
  • Orfeo

    9789046706817
    Orfeo vertelt het verhaal van de gepensioneerde avant-gardecomponist Peter Els, die zijn verleden in moet duiken terwijl hij aan het heden probeert te ontsnappen. In een hernieuwde poging...

    Orfeo

    Paperback
    Vanaf € 15,00
  • Generosity

    9781848871274
    Paperback edition of Powers' acclaimed novel about a young Algerian woman who becomes caught up in the scientific search for the secret of happiness. '}Generosity{ is a bracingly intelligent...

    Generosity

    Paperback
    Vanaf € 8,50
  • Het zingen van de tijd

    9789025472153
    Pasen, 1939. David Strom, een Duits natuurkundige, ontmoet de jonge zwarte zangeres Delia Daley tijdens een concert. De liefde voor muziek brengt hen samen en ze trouwen. Hun kinderen willen...

    Het zingen van de tijd

    Paperback
    Vanaf € 15,00
  • Het zingen van de tijd

    9789025472177
    In ‘Het zingen van de tijd’ van Richard Powers ontmoet David Strom, een van oorsprong Duits-Joods natuurkundige, rond Pasen 1939 de jonge zwarte zangeres Delia Daley tijdens een concert in...

    Het zingen van de tijd

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 13,99
  • Verwilderd

    9789025471408
    ‘Verwilderd’ van Richard Powers gaat over astrobioloog Theo Byrne die een veelbelovende manier gevonden heeft om de hele kosmos af te speuren op zoek naar leven. Daarnaast ontfermt hij zich...

    Verwilderd

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 13,99
  • Tot in de hemel

    9789025452780
    Tot in de hemel’ van Richard Powers is het verhaal van negen mensen die de wereld van de bomen leren zien – en horen. Een laadmeester bij de Amerikaanse luchtmacht die tijdens de...

    Tot in de hemel

    e-Book ?EPUB met digitaal watermerk
    Vanaf € 3,99
  • Bewilderment

    9780393881493
    Robbie is a 9-year old boy with Asperger's-like traits, a precocious intelligence, a prodigious memory and exquisitely tuned to loss. A gifted young artist, he aims to draw all of the...

    Bewilderment

    Paperback
    Vanaf € 16,96
  • Tot in de hemel

    9789025458393
    ‘Tot in de hemel’ van Richard Powers is het verhaal van negen mensen die de wereld van de bomen leren zien – en horen. Een laadmeester bij de Amerikaanse luchtmacht die tijdens de...

    Tot in de hemel

    Paperback
    Vanaf € 17,50
  • Plowing the Dark

    9780099286721
    Cyber-fiction about a virtual reality project, terrorism and politics. Will appeal to fans of Thomas Pynchon and Don DeLillo

    Plowing the Dark

    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • Bewilderment

    9781785152641
    A magnificent new novel by Richard Powers, his first novel since the Booker Prize-shortlisted, Pulitzer Prize-winning THE OVERSTORY. Theo Byrne is a promising young astrobiologist who has...

    Bewilderment

    Paperback
    Vanaf € 16,96
  • Verwilderd

    9789025471392
    Astrobioloog Theo Byrne heeft een veelbelovende manier gevonden om de hele kosmos af te speuren op zoek naar leven. Daarnaast ontfermt hij zich sinds de dood van zijn vrouw in zijn eentje...

    Verwilderd

    Paperback
    Vanaf € 14,00
  • Operation Wandering Soul

    9780349105123
    Tired and overworked, Dr Richard Kraft has wrapped himself in a hard shell of professional competence in his paedriatric ward. This shell shatters when he meets a beautiful young...
  • In the spring of 1914, renowned photographer August Sander took a photograph of three young men on their way to a country dance. This haunting image, capturing the last moments of innocence...
  • The Overstory

    9781784708245
    SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2018. ‘Autumn makes me think of leaves, which makes me think of trees, which makes me think of The Overstory, the best novel ever written about trees,...

    The Overstory

    Paperback
    Vanaf € 11,86
  • The Gold Bug Variations

    9780688098919
    This is Richard Powers' first novel since the much-heralded Prisoner's Dilemma, about which Maureen Howard wrote in The Nation: Magnificent. Set it up there in the stratosphere with the...
  • The Iconic House

    9780500293942
    The Iconic House features over one hundred of the most important and influential houses designed and built since 1900. With seminal works by Le Corbusier, Frank Lloyd Wright, and Mies van...

    The Iconic House

    Hardcover
    Vanaf € 29,71
  • Profijt

    9789025413378

    Profijt

    Paperback
    Vanaf € 12,50