Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen

1.974 uitgaven gevonden in Thrillers

  • De vliegeraar

    9789023418993
    Amir en Hassan zijn gevoed door dezelfde min en groeien samen op in de hoofdstad van Afghanistan. Als blijk van hun verbondenheid kerft Amir hun namen in een granaatappelboom: 'Amir en...

    De vliegeraar

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • Frankenstein

    9780141439471
    Frankenstein; or, The Modern Prometheus is an 1818 novel written by English author Mary Shelley. Frankenstein tells the story of Victor Frankenstein, a young scientist who creates a sapient...

    Frankenstein

    Paperback
    Vanaf € 8,46
  • De Da Vinci Code

    9789024551156
    Luxe geïllustreerde editie. Een verborgen code in het werk van Leonardo Da Vinci Een wanhopige race door Franse kathedralen en kastelen Een verbazingwekkende eeuwenoude waarheid - eindelijk...

    De Da Vinci Code

    Linnen band met stofomslag
    Vanaf € 15,00
  • De vliegeraar

    9789023455530
    Jubileum-editie

    De vliegeraar

    Gekartonneerd met stofomslag
    Vanaf € 10,00
  • Jurassic Park

    9780345538987

    Jurassic Park

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • Perfecte stilte

    9789026355752
    In Perfecte stilte van Helen Fields, het vierde deel uit de serie, wordt het lichaam van een jonge vrouw gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt,...

    Perfecte stilte

    Paperback
    Vanaf € 16,99
  • Het meisje in de trein

    9789400503885
    VN Thriller van het jaar 2015. Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van Londen, en stopt daar altijd...

    Het meisje in de trein

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • Verkorte versie op 6 cd's. Duur: ruim 7 uur. Voorgelezen door Piet van der Pas.
  • The Testaments

    9781784742324
    And so I step up, into the darkness within; or else the light. When the van door slammed on Offred’s future at the end of The Handmaid’s Tale, readers had no way of telling what lay ahead...

    The Testaments

    Hardback
    Vanaf € 6,76
  • Verraad van spionnen

    9789022587904
    ‘Ingenieus geplot en fantastisch geschreven.’ The Times Een oudere vrouw wordt vermoord gevonden in Orléans, Frankrijk. Haar identiteit is onbekend, maar de doodsoorzaak is zeer specifiek:...

    Verraad van spionnen

    Paperback
    € 21,99 Vanaf € 9,99
  • Girl On The Train EXPORT

    9781784161101
    Rachel catches the same commuter train every morning. She knows it will wait at the same signal each time, overlooking a row of back gardens. She's even started to feel like she knows the...
  • De testamenten

    9789044641882
    Man Booker Prize 2019! Het verhaal van de Dienstmaagd, Margaret Atwoods meesterwerk over een afschrikwekkende toekomst, is uitgegroeid tot een moderne klassieker en bewerkt tot de zeer...

    De testamenten

    Paperback
    Vanaf € 12,50
  • Hex

    9789024573349
    'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller die een internationale bestseller werd.Het pittoreske dorpje Beek is...

    Hex

    Paperback
    Vanaf € 8,00
  • De Da Vinci Code

    9789051088472
    Een Amerikaanse kunsthistoricus wordt verdacht van moord in het Louvre, wat hem dwingt via cryptische aanwijzingen de ware schuldige te vinden.

    De Da Vinci Code

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • Hannibal ontwaakt

    9789024555703
    THOMAS HARRISHANNIBAL ONTWAAKTEen van de grootste levende thriller-auteurs sluit de cirkel. Dit laatste Lecter-verhaal is tevens het begin. Thomas Harris transformeert nog een keer ons beeld...

    Hannibal ontwaakt

    Paperback
    Vanaf € 11,00
  • Oorsprong

    9789024576791
    Robert Langdon, hoogleraar kunstgeschiedenis en symboliek, is te gast bij de spectaculaire onthulling van Edmond Kirsch' ontdekking. Kirsch, een wereldberoemde, controversiële miljardair en...

    Oorsprong

    Paperback
    Vanaf € 10,00
  • The Lost Symbol

    9780593054277
    WHAT WAS LOST WILL BE FOUND. Washington DC: Harvard symbologist Robert Langdon is summoned at the last minute to deliver an evening lecture in the Capitol Building. Within moments of his...

    The Lost Symbol

    Gekartonneerd met stofomslag
    Vanaf € 10,00
  • De Da Vinci code

    9789024548002
    Een verborgen code in het werk van Leonardo Da Vinci Een wanhopige race door Franse kathedralen en kastelen Een verbazingwekkende eeuwenoude waarheid - eindelijk onthuld In Parijs loopt...

    De Da Vinci code

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • De Delta deceptie

    9789024549832
    Als de NASA een spectaculaire vondst op de Noordpool doet, ontdekt een analiste dat er een luchtje aan zit.

    De Delta deceptie

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • Het verloren symbool

    9789024553280
    Robert Langdon wordt onder valse voorwendselen naar Washington gelokt: het epicentrum van de wereldmacht en de stad met de grootste verborgen geheimen uit de geschiedenis. Na aankomst in het...

    Het verloren symbool

    Paperback
    Vanaf € 8,00
  • Stille zonde

    9789023479796
    Winnaar Crimezone Thriller Award 2013 in de categorie 'Buitenland'.Will Trent wordt voor een speciale opdracht uitgezonden als undercover agent. Maar zijn onderzoek naar een drugsdealer...

    Stille zonde

    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • De belofte

    9789021456218
    Ze waren verliefd maar konden door omstandigheden niet samen verder. Ria, weduwe, en Edwin, gescheiden, komen elkaar een half leven later opnieuw tegen en besluiten nooit meer uit elkaar te...

    De belofte

    Paperback
    Vanaf € 11,00
  • Een lied van Susannah

    9789024546282
    In Een lied van Susannah worden Roland de scherpschutter en zijn metgezellen geconfronteerd met Susannahs ontvoering. Ze weten dat zij in groot gevaar is, maar kunnen ze afwijken van hun...

    Een lied van Susannah

    Paperback
    Vanaf € 10,00
  • Desperation

    9789024525966
    Een aantal mensen wordt van een snelweg gehaald en naar een woestijndorp gebracht, waar een paranormale oerkracht huist in een oude kopermijn.

    Desperation

    Paperback
    Vanaf € 12,50
  • Nacht van het kwaad

    9789022571545
    1933. Terwijl het Derde Rijk aan een sluipende opmars begint, proberen vijf met elkaar vervlochten families zich staande te houden in de schaduw van gebeurtenissen die de wereld voorgoed...

    Nacht van het kwaad

    Paperback
    Vanaf € 11,50
  • Schoon goud

    9789402704181
    Jack Reacher en Will Trent. Twee keer zoveel actie. Twee keer zoveel drama. Dubbel zoveel problemen…Will Trent is bezig met een undercoveractie bij Fort Knox. Zijn missie: het oplossen van...

    Schoon goud

    Hardcover
    Vanaf € 5,00
  • ‘Je bent terug in het leger, majoor. En als ik zeg: kruipen! Dan kruip jij.’Na veel omzwervingen keert Jack Reacher eindelijk vanuit South Dakota terug in Virginia, bij het hoofdkwartier van...
  • De leerling

    9789044308129
    Nadat een vrouwelijke detective een seriemoordenaar heeft laten opsluiten, vinden er enkele moorden plaats die erg lijken op die welke deze dader pleegde.

    De leerling

    Gekartonneerd met stofomslag
    Vanaf € 8,00
  • The guest list

    9780008297190
    A REMOTE ISLAND. AN INVITATION TO DIE FOR. A gripping, twisty murder mystery thriller from the No.1 bestselling author of The Hunting Party.

    The guest list

    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • Het meisje in de trein

    9789400508040
    'Een intrigerende psychologische thriller (...) goed geconstrueerd en intelligent entertainment.' - NRC Handelsblad 'Dit thrillerdebuut is zeer spannend en goed geschreven, de suspense wordt...

    Het meisje in de trein

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • The Da Vinci code

    9780593054253
    Breaking the mould of traditional suspense novels, The Da Vinci Code is simultaneously lightening paced, intelligent and intricately layered with remarakble research and detail.

    The Da Vinci code

    Gekartonneerd met stofomslag
    Vanaf € 15,00
  • Oorsprong

    9789021023878
    In Oorsprong van Dan Brown keert Robert Langdon weer terug om een van de grootste mysteries in zijn carrière op te lossen. Robert Langdon, hoogleraar kunstgeschiedenis en symboliek, is te...

    Oorsprong

    Paperback
    Vanaf € 6,50
  • Daglicht

    9789400512818
    Al van jongs af aan leeft FBI-agent Atlee Pine in onzekerheid over wat er precies is gebeurd met haar tweelingzus Mercy. Het meisje werd op zesjarige leeftijd ontvoerd en is nooit meer...

    Daglicht

    Paperback
    Vanaf € 13,50
  • Gone Girl

    9789022572047
    Gone girl - FilmeditieGone Girl, van regisseur David Fincher, legt de geheimen in een modern huwelijk bloot.Op de dag dat hij vijf jaar getrouwd is, maakt Nick -Dunne (Ben Affleck) bekend...

    Gone Girl

    Paperback
    Vanaf € 5,00
  • Hawaii

    9780449213353
    The experiences of diverse characters provide a romanticized profile of Hawaii's history

    Hawaii

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • De gastenlijst

    9789022591765
    De razend spannende opvolger van De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty‘De gastenlijst zette me tot het einde toe op het verkeerde been. Een klassieke...

    De gastenlijst

    Paperback
    Vanaf € 20,99
  • Triptiek

    9789402703139
    Will Trent 1 Wanneer in een van de beruchtste wijken van Atlanta een gruwelijke moord wordt gepleegd op een prostituee, wordt speciaal agent Will Trent van het Georgia Bureau ingeschakeld om...

    Triptiek

    Paperback
    Vanaf € 5,00
  • Sherlock Holmes

    9789086962228
    Sinds de geheimzinnige verdwijning van haar vader krijgt Mary elk jaar een cadeau: een zeldzame parel. Wie stuurt die parels? En waarom wil hij of zij Mary opeens ontmoeten? Mary roept de...

    Sherlock Holmes

    Hardback
    Vanaf € 14,50
  • Jurassic park

    9781784752224
    Before seeing Jurassic World film this June read the original, multimillion copy No. 1 bestselling thriller that inspired the first major motion picture Jurassic Park. On a remote jungle...

    Jurassic park

    Paperback
    Vanaf € 9,31
  • Angels And Demons

    9780552160896
    CERN Institute, Switzerland: a world-renowned scientist is found brutally murdered with a mysterious symbol seared onto his chest. The Vatican, Rome: the College of Cardinals assembles to...

    Angels And Demons

    Paperback
    Vanaf € 8,46