Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen

1.773 uitgaven gevonden in Thrillers

  • De Da Vinci Code

    9789024551156
    Luxe geïllustreerde editie. Een verborgen code in het werk van Leonardo Da Vinci Een wanhopige race door Franse kathedralen en kastelen Een verbazingwekkende eeuwenoude waarheid - eindelijk...

    De Da Vinci Code

    Linnen band met stofomslag
    Vanaf € 15,00
  • Bilbao, het Guggenheim. Robert Langdon, hoogleraar kunstgeschiedenis en symboliek, is te gast bij de spectaculaire onthulling van Edmond Kirsch' ontdekking. Kirsch, een wereldberoemde,...

    Oorsprong | Speciale...Oorsprong | Speciale editie

    Gekartonneerd met stofomslag
    Vanaf € 18,50
  • Verity

    9781408726600
    The word-of-mouth hit psychological suspense with an unforgettable twist, from the author of TikTok sensation It Ends With Us

    Verity

    Paperback
    Vanaf € 11,86
  • De vliegeraar

    9789023418993
    Amir en Hassan zijn gevoed door dezelfde min en groeien samen op in de hoofdstad van Afghanistan. Als blijk van hun verbondenheid kerft Amir hun namen in een granaatappelboom: 'Amir en...

    De vliegeraar

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • The Silent Companions

    9781408888032
    As featured on the Radio 2 Book Club. Some doors are locked for a reason...Newly married, newly widowed Elsie is sent to see out her pregnancy at her late husband's crumbling country estate,...

    The Silent Companions

    Paperback
    Vanaf € 11,86
  • Hex

    9789024573349
    'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller die een internationale bestseller werd. Het pittoreske dorpje Beek is...

    Hex

    Paperback
    Vanaf € 15,00
  • Zijderups

    9789022572108
    Als schrijver Owen Quine wordt vermist, besluit zijn vrouw Cormoran Strike in te schakelen. Quine is regelmatig een tijd van huis, maar deze keer is het anders. Strike komt er al snel achter...

    Zijderups

    Paperback
    Vanaf € 10,00
  • De belofte

    9789021454870
    Ze waren verliefd maar konden door omstandigheden niet samen verder. Ria, weduwe, en Edwin, gescheiden, komen elkaar een half leven later opnieuw tegen en besluiten nooit meer uit elkaar te...

    De belofte

    Paperback
    Vanaf € 9,00
  • Het meisje in de trein

    9789400503885
    VN Thriller van het jaar 2015. Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van Londen, en stopt daar altijd...

    Het meisje in de trein

    Paperback
    Vanaf € 9,00
  • Witte dood

    9789022593356
    Het vierde deel van de geliefde Cormoran Strike-serie in midpriceBilly, een labiele jongen, denkt als kind een moord gezien te hebben. Hoewel hij zich geen concrete details kan herinneren,...

    Witte dood

    Paperback
    Vanaf € 15,99
  • Sherlock Holmes

    9789086962228
    Sinds de geheimzinnige verdwijning van haar vader krijgt Mary elk jaar een cadeau: een zeldzame parel. Wie stuurt die parels? En waarom wil hij of zij Mary opeens ontmoeten? Mary roept de...

    Sherlock Holmes

    Hardback
    Vanaf € 9,00
  • De belofte

    9789022998939
    Het eerste deel in de Kid Lawyer-serie Een perfecte moord Een getuige die anoniem wil blijven Slechts één persoon die de waarheid weet En hij is pas dertien jaar oud Het stadje Strattenburg...

    De belofte

    Paperback
    Vanaf € 9,50
  • Het

    9789024516131
    Oorspr.titel: It (1986). Zeven Amerikanen die als kinderen in hun woonplaats in de staat Maine geconfronteerd zijn geweest met de onheilsdaden van een ongrijpbaar monster, maken zich na 27...

    Het

    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • Verkorte versie op 6 cd's. Duur: ruim 7 uur. Voorgelezen door Piet van der Pas.
  • Hex

    9781444793239
    Whoever is born here, is doomed to stay until death. Whoever comes to stay, never leaves.Welcome to Black Spring, the seemingly picturesque Hudson Valley town haunted by the Black Rock...

    Hex

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • Agatha Christie's most famous murder mystery, reissued with a striking new cover with special finishes.
  • Perfecte dood

    9789026354281
    Perfecte dood van Helen Fields is het derde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo...

    Perfecte dood

    Paperback
    Vanaf € 11,00
  • Perfecte stilte

    9789026355752
    Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo...

    Perfecte stilte

    Paperback
    Vanaf € 16,99
  • Het verloren symbool

    9789024553280
    Robert Langdon wordt onder valse voorwendselen naar Washington gelokt: het epicentrum van de wereldmacht en de stad met de grootste verborgen geheimen uit de geschiedenis. Na aankomst in het...

    Het verloren symbool

    Paperback
    Vanaf € 8,00
  • Frankenstein

    9789463492515
    Bij Frankenstein denken de meeste mensen aan het grote, groene monster met schroeven in zijn hoofd. Maar dat is niet het verhaal dat Mary Shelley in 1816 opschreef. Dat verhaal gaat over de...

    Frankenstein

    Hardback
    Vanaf € 24,99
  • Frankenstein

    9780141439471
    Frankenstein; or, The Modern Prometheus is an 1818 novel written by English author Mary Shelley. Frankenstein tells the story of Victor Frankenstein, a young scientist who creates a sapient...

    Frankenstein

    Paperback
    Vanaf € 8,46
  • Pilaren van de aarde

    9789022575178
    In het Engeland van de twaalfde eeuw trekt meesterbouwer Tom met zijn gezin van stad naar stad op zoek naar werk. Ten einde raad vraagt hij onderdak in de priorij van Kingsbridge. Overste...

    Pilaren van de aarde

    Paperback
    Vanaf € 22,99
  • Perfecte prooi

    9789026359231
    Perfecte prooi van Helen Fields is het tweede deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo...

    Perfecte prooi

    Paperback
    Vanaf € 16,99
  • Oorsprong

    9789021023878
    Robert Langdon, hoogleraar kunstgeschiedenis en symboliek, is te gast in het hypermoderne Guggenheim-museum in Bilbao, voor een belangrijke onthulling die de wetenschap voor altijd zal...

    Oorsprong

    Paperback
    Vanaf € 9,00
  • Het meisje in de trein

    9789400508040
    'Een intrigerende psychologische thriller (...) goed geconstrueerd en intelligent entertainment.' - NRC Handelsblad 'Dit thrillerdebuut is zeer spannend en goed geschreven, de suspense wordt...

    Het meisje in de trein

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • Desert star

    9781409186236
    LAPD detective Renée Ballard and Harry Bosch work together to hunt the killer who is Bosch's "white whale"- a man responsible for the murder of an entire family.A year has passed since LAPD...

    Desert star

    Paperback
    Vanaf € 19,51
  • The Stand

    9781444720730
    Hodder are boosting Stephen King's backlist with new covers, new author brand lettering and a marketing campaign which directs readers to the right King title for them.

    The Stand

    Paperback
    Vanaf € 12,71
  • I am Pilgrim

    9780552160964
    Now in paperback, this is the debut thriller from a successful Hollywood screenwriter. Blends elements of }The Day Of The Jackal, Homeland{ and }Bourne{, to create a big, epic, international...

    I am Pilgrim

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • De vliegeraar

    9789023426967
    Een Afghaanse vluchteling in de Verenigde Staten wordt geconfronteerd met het verleden toen hij als kind een hechte band had met de zoon van zijn huisbediende, totdat een gruwelijk voorval...

    De vliegeraar

    Paperback
    Vanaf € 6,50
  • Hex

    9789049805630
    dwarsligger 467 Thomas Olde Heuvelt HEX 'Briljant en volstrekt origineel.' - Stephen King Het ogenschijnlijk pittoreske dorpje Beek is in de greep van de Wylerheks, een vrouw uit de...

    Hex

    Hardback
    Vanaf € 8,50
  • De buitenstaander

    9789044352894
    Wanneer het misbruikte en levenloze lichaam van een elfjarig jongetje wordt gevonden, wijzen ooggetuigen en forensisch materiaal onmiskenbaar in de richting van de populaire coach van het...

    De buitenstaander

    Paperback
    Vanaf € 15,50
  • The Lost Symbol

    9780593054277
    WHAT WAS LOST WILL BE FOUND. Washington DC: Harvard symbologist Robert Langdon is summoned at the last minute to deliver an evening lecture in the Capitol Building. Within moments of his...

    The Lost Symbol

    Gekartonneerd met stofomslag
    Vanaf € 10,00
  • De Da Vinci code

    9789024548002
    Een verborgen code in het werk van Leonardo Da Vinci Een wanhopige race door Franse kathedralen en kastelen Een verbazingwekkende eeuwenoude waarheid - eindelijk onthuld In Parijs loopt...

    De Da Vinci code

    Paperback
    Vanaf € 7,50
  • Frankenstein

    9789020414394
    In 1816, te midden van schrijversvrienden in Italië, schreef de negentienjarige Mary Wollstonecraft Shelley het horrorverhaal dat later zou uitgroeien tot de grondsteen van de sciencefiction...

    Frankenstein

    Paperback
    Vanaf € 15,00
  • The Da Vinci code

    9780593054253
    Breaking the mould of traditional suspense novels, The Da Vinci Code is simultaneously lightening paced, intelligent and intricately layered with remarakble research and detail.

    The Da Vinci code

    Gekartonneerd met stofomslag
    Vanaf € 12,50
  • When a troubled model falls to her death from a snow-covered Mayfair balcony, it is assumed that she has committed suicide. However, her brother has his doubts, and calls in private...
  • IT

    9789021027432
    It is de angstaanjagende klassieker van horrormeester Stephen King. Succesvol verfilmd in twee delen door regisseur Andy Muschietti, met o.a. de creepy Bill Skarsård als Pennywise. Een...

    IT

    Paperback
    Vanaf € 20,00
  • It

    9781444707861
    Hodder are boosting Stephen King's backlist with new covers, new author brand lettering and a marketing campaign which directs readers to the right King title for them.

    It

    Paperback
    Vanaf € 10,63
  • Het Verloren Symbool DL

    9789049800420
    Robert Langdon wordt onder valse voorwendselen naar Washington gelokt: het epicentrum van de wereldmacht en de stad met de grootste verborgen geheimen uit de geschiedenis. Zijn goede vriend...
  • Shining

    9781444720723
    One of the true classics of horror fiction, THE SHINING is regarded as one of Stephen King's masterpieces.

    Shining

    Paperback
    Vanaf € 10,63