Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen

41 uitgaven gevonden in Waargebeurd MP3

  • Laura H.

    9789463629539
    In de zomer van 2016 wordt buiten het kalifaat van Islamitische Staat een jonge vrouw aangetroffen, rennend door de woestijn met twee kleine kinderen. Ze heet Laura, zegt ze, en ze komt uit...

    Laura H.

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Het duivelskind

    9789178614028
    Het Duivelskind vertelt het waargebeurde levensverhaal van Angel van der Vecht die opgroeit in een benauwend milieu. Stukje bij beetje raken haar ouders ervan overtuigd dat Angel een...

    Het duivelskind

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 12,95
  • Het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangenen 32407 en 34902. Hij wordt gedwongen een nummer op haar arm te tatoeëren, zij kerft haar naam voor altijd in zijn hart.

    De tatoeeerder van...De tatoeeerder van Auschwitz

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Verkocht. Het duurde even voordat ik het besefte. Ik was verkocht als een dier op de veemarkt. De mannen die me hadden ontvoerd en gevangengehouden, hadden me nu verpatst.

    Het meisje dat van IS...Het meisje dat van IS won

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Om wie je bent

    9789026341854
    Aaltje vertelt op inspirerende wijze hoe zij de verschillende werelden waarin zij leeft combineert. Als vrouw van Jaap van Zweden, moeder van 4 kinderen en voorvechter voor de erkenning van...

    Om wie je bent

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Dubbel leven

    9789026340116
    Het bloedstollende levensverhaal van een undercoveragent. Het luisterboek biedt bovendien een fascinerende blik achter de schermen van de Nederlandse en de internationale onderwereld.

    Dubbel leven

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Voordat immigratie van moslims in Nederland een hot issue werd, probeerde Joris Luyendijk het omgekeerde: integreren in een islamitisch land. Hij schreef zich in aan de Universiteit van...

    Een goede man slaat...Een goede man slaat soms zijn vrouw

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Wild

    9789024591664
    Wild is het verhaal van een jonge vrouw die op het dieptepunt van haar leven een 1700 kilometer lange solo-hike maakt. Een krachtig memoir dat recht uit het hart komt!

    Wild

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 12,99
  • Kleurenblind

    9789046171325
    Trevor Noahs bijzondere levensverhaal – van een arme jeugd onder de apartheid in Zuid-Afrika tot geliefde comedian en presentator van The Daily Show – begon met een misdaad: zijn geboorte.

    Kleurenblind

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 13,99
  • Gestolen dochters

    9789178619603
    Dit is het aangrijpende relaas van de Algerijns-Nederlandse Malika Kaddour. Als haar ex-man hun twee dochters ontvoert naar Syrië, zet Malika alles op alles om ze weer terug te krijgen.

    Gestolen dochters

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 9,95
  • ‘Ik ontsnapte uit Auschwitz’ is het indrukwekkende levensverhaal van Rudolf Vrba, een Slowaakse Jood die uit Auschwitz ontsnapte en het leven van ten minste 200.000 Joden wist te redden.

    Ik ontsnapte uit...Ik ontsnapte uit Auschwitz

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • De Deventer moordzaak

    9789026356117
    De Deventer moordzaak van Bas Haan gaat over een van de langstlopende en meest omstreden Nederlandse strafzaken. Verfilmd als De Veroordeling met Fedja van Huêt in de hoofdrol.

    De Deventer moordzaak

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 13,99
  • Mijn ware verhaal

    9789026349911
    Het openhartige verhaal van Karin Bloemen over haar jeugd

    Mijn ware verhaal

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • De paarden van Hitler

    9789463629935
    'De paarden van Hitler' is een ongelooflijk spannend, waargebeurd verhaal over geheime diensten, oud-nazi’s, neonazi’s en heel veel geld.

    De paarden van Hitler

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Littekens van de straat

    9789179956493
    'Littekens van de straat' is de opvolger van de autobiografie 'Pappie's kleine meid slaapt op straat'. Stephanie-Joy Eerhart belandt in de hel van het afgekickt zijn

    Littekens van de...Littekens van de straat

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 12,95
  • De belofte

    9789021422268
    Een man op hoge leeftijd wordt gekweld door schuldgevoelens als zijn grote liefde vanwege dementie naar een verzorgingshuis moet.

    De belofte

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 11,99
  • Mijn leven in de hel

    9789179956547
    Dit is het waargebeurde, schokkende verhaal van de Engelse Sarah Forsyth die op haar negentiende gedwongen wordt om op de Amsterdamse Wallen te werken.

    Mijn leven in de hel

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 12,95
  • Papieren paradijs

    9789029730693
    Een meeslepende historische roman, gebaseerd op het waargebeurde verhaal van domineesvrouw Anna Pannekoek, die in 1845 tegen haar zin naar Suriname emigreerde.

    Papieren paradijs

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • 'Oranje is het nieuwe zwart' is een hartverscheurende, hilarische en nietsverhullende memoir dat een unieke inkijk geeft in het leven van vrouwen binnen de Amerikaanse gevangenismuren.

    Oranje is het nieuwe...Oranje is het nieuwe zwart

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 15,95
  • Mijn zusje Emma

    9789402757378
    Toen Carries papa nog leefde, was alles goed. Hij was lief en maakte altijd grapjes. Maar hij ging dood, en nu is Richard er. Richard is haar stiefvader, en hij is niet lief.

    Mijn zusje Emma

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 9,99
  • In mijn onschuld

    9789178613991
    Na een nare periode keerde Merel van Groningen op haar vijftiende terug naar het internaat waar zij eerder had gewoond. Ze was een getraumatiseerde tiener die zich alleen voelde en wanhopig...

    In mijn onschuld

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 9,95
  • Verborgen tralies

    9789178619245
    Het autobiografische verhaal van Hameeda Lakho die als vierjarige van Pakistan naar Nederland verhuist. Jaren van terreur, vernederingen, isolement en mishandeling volgen.

    Verborgen tralies

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 9,95
  • Naschokken

    9789046175156
    Buitengewone memoir over identiteit, familie en verbondenheid. Voor liefhebbers van Zadie Smith en Maggie Nelson.

    Naschokken

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 15,99
  • Het napalmmeisje

    9789043533287
    Het meisje achter de wereldberoemde foto, inmiddels een volwassen vrouw, vertelt haar levensverhaal: haar jeugd, het moment dat haar leven veranderde en de pijnlijke weg naar genezing en...

    Het napalmmeisje

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Wonderlijk maar Waar

    9789088530203
    Ron Puyn bracht mysterieus Nederland in kaart. Een verzameling van tientallen waargebeurde, wonderlijke verhalen over het paranormale, bovennatuurlijke en niet-grijpbare in ons nuchtere...

    Wonderlijk maar Waar

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 11,95
  • Blijven ademen

    9789464340426
    Ambulanciers en spoedartsen zien we dikwijls in de weer in televisiereeksen en films, maar hoe gaat het er in werkelijkheid aan toe?

    Blijven ademen

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 11,99
  • Kind van de onderwereld

    9789178619177
    In 'Kind van de Onderwereld' vertelt Claudia Schoemacher op spannende wijze over haar jeugd met een criminele vader in Amsterdam.

    Kind van de...Kind van de onderwereld

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 9,95
  • Beter op reis

    9789401614962
    In het inspirerende boek Beter op reis vertellen Viora Rebergen en Joost van Willigenburg over de turbulente periode waarin ze terechtkomen wanneer er bij Viora leukemie wordt geconstateerd.

    Beter op reis

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • De vader van Grace

    9789045043609
    Carolijn (6) komt er tot haar verbazing achter dat de vader van haar schoolvriendinnetje Grace Comijs zwart is. Jaren later ontrafelt ze samen met Grace de bijzondere geschiedenis van de...

    De vader van Grace

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 9,99
  • Moeder is boos

    9789462175372
    Een zeer indrukwekkend luisterboek

    Moeder is boos

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 16,95
  • Eigenlijk heet ik Tsiwja

    9789179956318
    Carla wordt in 1943 geboren als Tsiwja de Swarte. Als ze twee maanden oud is, worden haar Joodse ouders verraden. Ze wordt Amsterdam uitgesmokkeld. Na de oorlog ontstaat een strijd over de...

    Eigenlijk heet ik...Eigenlijk heet ik Tsiwja

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 12,95
  • De weg naar mezelf

    9789178619214
    Nora wordt geboren als Aaron. Al van kinds af aan voelt ze dat ze niet in het juiste lichaam geboren is. Maar om de weg naar zichzelf te vinden moet ze heel wat obstakels overwinnen.

    De weg naar mezelf

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 12,95
  • Merel van Groningen was vijftien toen haar vriend haar dwong als prostituee te werken. Zij beschreef haar schokkende verhaal in deze bestseller.

    En plotseling ben je...En plotseling ben je van hem

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 9,95
  • Als afscheid pijn doet

    9789178619504
    Iedere dag ondernemen ruim honderd mensen een poging tot zelfmoord. Tanja was nog geen dertig toen haar broer en de vader van haar dochtertje zelfmoord pleegden.

    Als afscheid pijn doet

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 12,95
  • Ik ontsnapte uit Auschwitz’ is het indrukwekkende levensverhaal van Rudolf Vrba, een Slowaakse Jood die uit Auschwitz ontsnapte en het leven van ten minste 200.000 Joden wist te redden.

    Ik ontsnapte uit...Ik ontsnapte uit Auschwitz

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 14,99
  • Voor ik doodga

    9789463629959
    'Voor ik doodga' is een buitengewone roman, een lofzang op het leven in de vorm van een verhaal over sterven. Een boek dat niemand onberoerd zal laten.

    Voor ik doodga

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 13,99
  • Moeder van glas

    9789492928771
    In 'Moeder van glas' omschrijft Roos het zichtbare en onzichtbare leven van haar bipolaire moeder. Haar moeder was de leukste van de straat, maar de storm in haar hoofd bleef voor de wereld...

    Moeder van glas

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 12,99
  • Familiegeheimen

    9789046174678
    'Familiegeheimen' - het slot van een trilogie, samen met 'Judas' en 'Dagboek van een getuige' - is een pleidooi voor een bestaan dat niet bepaald wordt door anderen.

    Familiegeheimen

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 13,99
  • Met bonzend hart

    9789021414201
    In meeslepende brieven aan Hella S. Haasse schrijft Willem Nijholt over het paradijselijke Indië en zijn aangrijpende kampervaringen, over zijn liefde voor het toneel en het omgaan met een...

    Met bonzend hart

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 13,99
  • Judas

    9789046174654
    Een verbijsterende familiekroniek waarin Astrid Holleeder een onthutsend portret schetst van een gezin dat sinds 1983 - het jaar van de Heineken-ontvoering - alleen nog maar een achternaam...

    Judas

    Luisterboek ?MP3 (directe download)
    Vanaf € 13,99