Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen

5 uitgaven gevonden in Spannende boeken Net Binnen België

  • Laatste adem

    9789022585320
    Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als...

    Laatste adem

    Paperback
    Vanaf € 6,00
  • De rijkdom van Saoed

    9789061122869
    Markus Westermann wil het maken- in de Verenigde Staten, het land van de onbegrensde mogelijkheden. En als hij Karl Walter Block leer t kennen, lijkt zijn kans gekomen. Want deze oude...

    De rijkdom van Saoed

    Paperback
    Vanaf € 7,00
  • De leerling Tv-serie

    9789044330502
    Dit jaar begon goed met een dubbele aflevering van Rizzoli & Isles. De nieuwe crimeserie was meteen een kijkcijferkanon: naar de eerste en tweede aflevering keken ruim een half miljoen...

    De leerling Tv-serie

    Paperback
    Vanaf € 6,50
  • Koud bloed

    9789044330373
    Het rustig gelegen stadje Tranquility lijkt de perfecte woonplaats voor dokter Claire Elliot, die na de dood van haar man rust zoekt in haar leven en dat van haar zoon Noah. Als Claire haar...

    Koud bloed

    Paperback
    Vanaf € 8,00
  • Wat overblijft

    9789041421586
    Inspecteur Vegter duikt in een nieuwe zaak waarin macht en wantrouwen de boventoon voeren. Met tegenzin werkt hij aan het oplossen van deze schokkende zaak en hij dreigt het overzicht dreigt...

    Wat overblijft

    Paperback
    Vanaf € 9,50