Doorgaan naar inhoud

Café Zon & Zee DL

Paperback

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Eén van de boeken uit de serie Dwarsligger

Omschrijving

dwarsligger 603 Jenny Colgan Café Zon & Zee Feelgood vol humor, passie en romantiek Voor de lezers van Jill Mansell en Jojo Moyes Eindeloze, lege stranden, prachtige natuur, waarom zou je zo’n plek verlaten? Flora McKenzie weet zeker dat het goed was om het kleine Schotse eiland waar ze is opgegroeid te verruilen voor de anonimiteit van Londen. Maar als ze voor haar werk ineens terug moet naar huis, staat ze weer oog in oog met haar luidruchtige familie, en met haar verleden. Aan de hand van een kookschrift van haar overleden moeder ontdekt Flora haar liefde voor koken en ze opent een pop-uprestaurant in een stoffig roze pandje aan de haven. Nu alleen nog bedenken waar haar toekomst eigenlijk ligt… De Engelse bestsellerauteur Jenny Colgan brak in Nederland en Vlaanderen door met Café Zon & Zee. Inmiddels heeft zij met haar geestige feelgood-boeken vele lezersharten veroverd.


Specificaties

  • Auteur:
  • Serie:
  • Uitgever:
    Dwarsligger
  • ISBN:
    9789049807474
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    8,3 x 12,0 x 1,8 cm
  • Gewicht:
    135 gram
  • Aantal Pagina's:
    648
  • Druk:
    1
  • Publicatiedatum:
    Juni 2019
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.