Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
De laatste dans - Sarra Manning

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    De Fontein Romans & Spanning
  • ISBN:
    9789026138232
  • Bindwijze:
    Gekartonneerd met stofomslag
  • Afmetingen:
    15,5 x 22,3 x 4,2 cm
  • Gewicht:
    657 gram
  • Aantal Pagina's:
    464
  • Rubriek:
  • Druk:
    1

De laatste dans

Sarra Manning

Beoordeel dit boek ook!

Omschrijving

'De laatste dans' van Sara Manning is prachtige roman tegen de achtergrond van de Tweede Wereldoorlog.

Londen, 1943. Rose is 17 als ze het verstikkende plattelandsleven en haar middenklasse ouders achter zich laat en de trein naar Londen neemt. Daar verliest ze haar hart aan Phil, een Amerikaasne piloot, maar voor het einde van de oorlog zal ze nog meer verliezen...

Las Vega, nu. Jane had bijna haar doelen bereikt: een rijke man, een leven in de hoogtste kringen, en dat vóór haar 27ste. Bíjna. Nu staat ze hier, in de steek gelaten, in haar bruidsjurk. Dan loopt ze Leo tegen het lijf, en in een opwelling trouwen ze. Het fortuin van zijn oudtante lijkt een mooie bonus...

Voor de fans van Santa Montefiore en Jojo Moyes.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Laatste exemplaar reeds verkocht.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

2 van 5 sterren

Gebaseerd op 1 beoordeling.

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht