Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
De terugkeer van het weesmeisje - Anne Jacobs

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Xander Uitgevers B.V.
  • ISBN:
    9789401613835
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk
  • Aantal Pagina's:
    400
  • Rubriek:
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    mrt 2021

De terugkeer van het weesmeisje [e-Book]

Anne Jacobs

Beoordeel dit boek ook!
e-Book   Nieuw vanaf € 11,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

In De terugkeer van het weesmeisje, het vierde deel in de Weesmeisje-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, zijn het zware tijden voor Marie en Paul, hun gezin en de personeelsleden van de villa: de wereldwijde economische crisis hakt erin, de fabriek loopt steeds slechter en ook het atelier van Marie lijdt verlies. Als tot overmaat van ramp ook nog eens Pauls gezondheid achteruitgaat, besluit Marie haar atelier voorlopig te sluiten. Ze kan niet anders: het lot van de familie staat op het spel door de torenhoge schulden. Marie zal een aantal ingrijpende beslissingen moeten nemen, maar weet ook dat er altijd hulp zal volgen als de nood het hoogst is.

In De terugkeer van het weesmeisje zullen de bewoners van de villa alles op alles moeten zetten om hun geliefde thuis te redden van de ondergang. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.

‘Het verhaal zit vol romantiek, intriges en geheimen en is goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.’ – Nederlands Dagblad

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 11,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

4 van 5 sterren

Gebaseerd op 2 beoordelingen.

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht