Doorgaan naar inhoud

Een bestseller schrijven voor Dummies

Een bestseller schrijven voor Dummies - B. van Lierde
Paperback
Tweedehands vanaf 20,00

Koop Tweedehands

Leuven (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
20,00
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Eén van de boeken uit de serie Voor Dummies

Omschrijving

Maak jouw schrijfdroom waar met dit praktische boekWil je graag een boek schrijven maar weet je niet hoe je het aan moet pakken? Ontspan! In Een bestseller schrijven voor Dummies laat Bart Van Lierde zien hoe je dat doet.

Hij beschrijft hoe bijna alle succesvolle boeken en films volgens hetzelfde plan zijn opgebouwd. Met deze blauwdruk in je hoofd komt het schrijven van een bestseller binnen handbereik. Van het zoeken van een onderwerp tot het structureren en opschrijven van je verhaal, hier ontdek je alle technieken zonder saaie regels uit je hoofd te hoeven leren.

Over de auteur
Bart Van Lierde schreef zeven romans en thrillers en dankt zijn kennis en zijn bekendheid aan zijn veelzijdigheid en zijn publicatietempo.




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.