Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Een boekje vol geluk - Petra van Dreumel

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022585757
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    14,1 x 19,1 x 1,3 cm
  • Gewicht:
    221 gram
  • Aantal Pagina's:
    144
  • Rubriek:
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    apr 2021

Een boekje vol geluk

Inzichten, illustraties & tips: inspiratie waar je elke dag even gelukkig van wordt

Petra van Dreumel

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 16,99.

Omschrijving

Cadeautip! Voor de lezers van Elle Luna en Meera Lee Patel

Petra van Dreumel is illustrator en schrijver en ze is – zoals zovelen – al haar hele leven op zoek naar geluk. Maar ze besefte steeds meer dat ‘geluk’ geen permanente staat van zijn is, het zit vooral verscholen in het opmerken van gelukkige momenten. Wanneer je daar bewust mee bezig bent, voel je het vanzelf. We hoeven dus soms alleen maar even onze zintuigen wat scherper te stellen om geluk te ervaren, te zien.

Met Een boekje vol geluk helpt Petra ons om geluksmomenten te herkennen, te koesteren en te creëren. Ze heeft vijf soorten geluk gedefinieerd die allemaal een eigen ‘gelukscollectie’ hebben gekregen. Er zitten veel prachtige handgeschreven quotes en kleurrijke illustraties in die voor instant happiness zorgen én pagina’s waar je geluksmomenten kunt opschrijven om ze voor altijd vast te leggen. Genoeg inspiratie voor een moment voor jezelf. Want geluk is niet maakbaar, maar je kunt het wel laten groeien. Dit boek biedt inspiratie en inzichten en dat leidt dat uiteindelijk tot een schatkist aan geluk, waar je iedere dag uit kunt putten.

De pers over Van dromen naar doen:

‘In Van dromen naar doen van Petra van Dreumel, ontstaan uit haar eigen notitieboek nadat ze een hersenschudding opliep bij een auto-ongeluk, staan inzichten en oefeningen om veertig dagen met jezelf en je dromen aan de slag te gaan.’ JAN

‘Een boek als je beste vriendin.’ De Gelderlander

‘In dit door haarzelf prachtig geïllustreerde boek geeft ze veertig dagen lang elke dag een beetje inzicht, inspiratie en een oefening. (…) Ook leuk als optimistisch stemmend cadeau.’ Margriet


Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Laatste exemplaar reeds verkocht.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Beschikbaarheid
Prijs
Centraal Magazijn
Levertijd: 2-3 werkdagen
€ 16,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht