Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Een nobel streven - Julia Quinn

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022590881
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    13,6 x 21,0 x 3,9 cm
  • Gewicht:
    560 gram
  • Aantal Pagina's:
    464
  • Publicatiedatum:
    jul 2020

Een nobel streven

Julia Quinn

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 17,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Dit jaar te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley

Penelope Featherington bewondert de beste vriend van haar broer zolang ze zich kan herinneren, maar de kans dat deze knappe graaf haar ziet staan is klein. Bovendien maakt zijn schandalige reputatie hem bepaald geen ideale echtgenoot.

Colin Bridgerton is zwaar beledigd door het beeld dat lady Whistledown van hem schetst in haar roddelcolumn. Hij is helemaal geen charmant leeghoofd! Dat geroddel lijkt misschien onschuldig, maar wat als het Colin de liefde van zijn leven kost?

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Laatste exemplaar reeds verkocht.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 17,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht