Eten uit de natuur
Op zoek naar voedsel uit de wildernis
Koop Tweedehands
Koop Voordeelboek
De 'oorspronkelijke prijs' verwijst naar de prijs die voorheen door de uitgever was vastgesteld als vaste verkoopprijs. Wij bieden dit exemplaar nu aan tegen een gereduceerd tarief; de oorspronkelijke prijs dient enkel ter referentie.
Ook verkrijgbaar als
Omschrijving
Twee eeuwen geleden bestond ons dieet grotendeels uit verzameld, gejaagd of gevangen voedsel uit het wild. Tegenwoordig komt onze dagelijkse maaltijd zelden rechtstreeks uit de natuur en worden die gerechten enkel opgediend in toprestaurants.
In Eten uit de natuur toont Gina Rae La Cerva de gevolgen van die verschuiving, zoals het verlies van smaken en een afname van biodiversiteit. Ze biedt een nieuw perspectief op ons hedendaags eetpatroon, schetst een informatieve en persoonlijke geschiedenis van eten sinds de steentijd en interviewt voedingsdeskundigen en topchefs over koken volgens tradities uit de wildernis.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:
- ISBN:9789029540261
- Bindwijze:Paperback
- Afmetingen:13,5 x 21,5 x 2,7 cm
- Gewicht:410 gram
- Aantal Pagina's:320
- Druk:1e
- Publicatiedatum:Augustus 2021
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.