Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Zwemmen in het donker - Tomasz Jedrowski

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    J.M. Meulenhoff
  • ISBN:
    9789029093187
  • Bindwijze:
    Hardback
  • Afmetingen:
    14,5 x 21,8 x 2,6 cm
  • Gewicht:
    437 gram
  • Aantal Pagina's:
    224
  • Rubriek:
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    jan 2021

Zwemmen in het donker

Tomasz Jedrowski

Beoordeel dit boek ook!
Hardback   Nieuw vanaf € 21,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Krachtig, universeel vraagstuk: geef je je principes op voor de liefde of niet?

Voor de lezers van Benedict Wells, Noem me bij jouw naam van André Aciman, en Hanya Yanagihara’s Een klein leven

‘Elegant, meeslepend en vol melancholische schoonheid. Deze nieuwe moderne klassieker hoort in het rijtje van Alan Hollinghurst en Edmund White.’ Evening Standard

Polen, 1980. De angstige, gedesillusioneerde Ludwik Gowacki, die binnenkort afstudeert aan de universiteit, is samen met de rest van zijn klas naar een landbouwkamp gestuurd. Hier ontmoet hij Janusz. Samen brengen ze een droomachtige zomer door met zwemmen in afgelegen meren, het lezen van verboden boeken en verliefd worden.

Maar als de zomer voorbij is, gaan de twee noodgedwongen terug naar Warschau, naar de harde realiteit van het leven onder de communistische partij. Verbannen uit het paradijs moeten Ludwik en Janusz beslissen hoe ze zullen overleven, en door hun verschillende keuzes worden ze uit elkaar gedreven.

Zwemmen in het donker is een onvergetelijke roman over jeugd, liefde en verlies – en de offers die we brengen om een zinvol leven te leiden.


In de pers

‘Een aangrijpende en ongebruikelijke romance, met een politieke ondertoon. Jedrowski schrijft elegant en zet het gevoelsleven van de twee geliefden af tegen de grimmig repressieve machinerie van de Poolse Verenigde Arbeiderspartij.’ The Guardian

‘Indrukwekkend en aangrijpend, een groot literair talent aan het werk.’ Sebastian Barry

‘Stel je voor dat Call Me By Your Name zich in het communistische Polen zou afspelen en je krijgt een idee over Jedrowski’s ontroerende debuut over een verterende liefdesaffaire te midden van een land dat uit elkaar wordt gerukt.’ O, The Oprah Magazine 

‘Elegant, meeslepend en vol melancholische schoonheid.
Deze nieuwe moderne klassieker hoort in het rijtje van Alan Hollinghurst en Edmund White.’ Evening Standard

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Laatste exemplaar reeds verkocht.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Beschikbaarheid
Prijs
Centraal Magazijn
Levertijd: 2-3 werkdagen
€ 21,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

3,5 van 5 sterren

Gebaseerd op 6 beoordelingen.

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht