Doorgaan naar inhoud

Gesprekken met vrienden

Gesprekken met vrienden - Sally Rooney
Paperback
Nieuw vanaf 15,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
15,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

Geschreven in een heldere stijl en met onderkoelde humor is Gesprekken met vrienden een moderne roman over de jeugd, met de bijbehorende lusten en lasten. Rooney wordt gezien als de nieuwe Bret Easton Ellis, J.D. Salinger en Sylvia Plath.

Frances is 21 jaar oud, koel en observerend. Ze studeert en doet samen met haar beste vriendin Bobbi deel aan poetryslams in Dublin, waar ze gespot worden door journalist Melissa. Frances raakt tegen wil en dank onder de indruk van haar en haar echtgenoot Nick, die nooit echt is doorgebroken als acteur. Wat aan het begin een onschuldige flirt lijkt, groeit al snel uit tot een vreemd soort intimiteit. Frances probeert haar leven op orde te houden, maar haar relaties ontsnappen steeds meer aan haar greep. Dan probeert ze iets radicaals: van moment tot moment leven.

‘Gesprekken met vrienden is eerst en vooral een roman over volwassenwording en over de rol die communicatie, digitaal en analoog, daarbij speelt. En dat in fraaie, beeldende stijl.’ – de Volkskrant


Specificaties

  • Auteur:
  • Vertaald door:
    Gerda Baardman
  • Uitgever:
    Ambo|Anthos
  • ISBN:
    9789026365140
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    13,0 x 20,0 x 2,7 cm
  • Gewicht:
    330 gram
  • Aantal Pagina's:
    304
  • Druk:
    15e
  • Publicatiedatum:
    November 2023


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.