Haags speelkwartier
Scénes uit de muziekwinkel

Koop Tweedehands
Houd me op de hoogte!
Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.
Koop NieuwWeb only
Omschrijving
Den Haag werd in de late jaren vijftig en de jaren zestig de grootste beatstad van Nederland: van de Indo-rockers tot de Golden Earring, van Q65 tot Shocking Blue - in Den Haag wemelde het van muzikaal talent en klonk het geluid van een nieuwe generatie.
Muziekwinkel Nico Servaas speelde daar een centrale rol in. Nico Servaas, grijsblauwe stofjas, brillcream in het haar, is niet muzikaal, maar heeft wel altijd de juiste apparatuur voor elke muzikant, beginnend of gelouterd. Ze verlekkeren zich aan de glimmende spullen, houden voor even dezelfde gitaar vasthouden als waarop Jimi Hendrix speelt, kopen een te dure versterker op afbetaling en ontmoeten collega-muzikanten... Wie niet bij Servaas kwam kwam hoorde er niet bij.
In Haags Speelkwartier vertelt Leo Blokhuis aan de hand van het verhaal van de winkel en zijn klanten het verhaal van de bloeiende muziekscene van de jaren zestig en van de geboorte van de rockmuziek in Nederland.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:Ambo
- ISBN:9789026326387
- Bindwijze:Hardcover
- Afmetingen:13,5 x 18,8 x 1,5 cm
- Gewicht:299 gram
- Aantal Pagina's:128
- Druk:2e
-
Jaar:2012
- Publicatiedatum:Oktober 2012
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.