Het grote spoor boek

Koop Tweedehands
Houd me op de hoogte!
Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.
Koop NieuwWeb only
Ook verkrijgbaar als
Omschrijving
In 2014 bestaan de spoorwegen in Nederland 175 jaar. In deze lange periode veranderde niet alleen het land, maar ook het spoorbedrijf ingrijpend. Het nieuwe vervoermiddel zorgde ervoor dat mensen 'vlug, veilig en voordeelig' van a naar b konden reizen. De komst van de spoorwegen bracht ook de bouw van spoordijken, bruggen en stations met zich mee. En niet onbelangrijk: onder invloed van het spoor ontstond een uniforme tijd, die voor het eerst in de geschiedenis overal in Nederland gelijk was.
Het Grote Spoor Boek geeft aan de hand van zo'n 450 foto's een overzicht van de periode 1839 tot heden. In dit boek gaat het om mens én materieel. De vaak niet eerder gepubliceerde foto's zijn voornamelijk afkomstig uit de collectie van het Spoorwegmuseum in Utrecht. De samenstellers hebben de foto's ondergebracht in aansprekende thema's zoals stations, personeel, reizigers, goederen en veiligheid.
Guus Veenendaal is landelijk bekend als spoorweghistoricus. Jos Zijlstra, conservator verbonden aan Het Spoorwegmuseum, en Johan de Bruijn verzorgden de beeldredactie.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:Uitgeverij WBOOKS
- ISBN:9789462580336
- Bindwijze:Gekartonneerd met stofomslag
- Afmetingen:25,6 x 31,8 x 3,8 cm
- Gewicht:2778 gram
- Aantal Pagina's:368
-
Jaar:2014
- Publicatiedatum:Augustus 2014
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.