Doorgaan naar inhoud

Het Ministerie van Oplossingen en het spook van de Haviksburcht

Hardback
Tweedehands vanaf 11,00. Nieuw vanaf 17,99

Koop Tweedehands

Leuven (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
11,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Centraal Magazijn
17,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Eén van de boeken uit de serie Het Ministerie van Oplossingen

Omschrijving

Het Ministerie van Oplossingen gaat op reis!

Al vijfendertig jaar staat de Haviksburcht leeg. Volgens de buurtbewoners in de Zwitserse heuvels spookt het er. Maar is dat wel zo? Een paar kilometer verderop wordt de Internationale Conferentie voor alle Ministeries van Oplossingen ter wereld gehouden. Daar ontmoeten Nina, Alfa, Ruben, Kai en mevrouw Vis de veertienjarige Elin van het Zwitserse Ministerie. Zij neemt de kinderen mee naar de Haviksburcht. Als ze bewijzen dat het er niet spookt, kunnen er weer mensen wonen. Ze gaan direct op zoek naar een logische verklaring voor alle enge verschijnselen. Maar waarom krijgt Nina steeds kippenvel als ze de verlaten burcht binnen gaat? En wat is er aan de hand op de conferentie, waar de volwassenen steeds bozer op elkaar worden?

Het Ministerie van Oplossingen en het spook van de Haviksburcht is het vijfde deel in de geliefde serie van Sanne Rooseboom. Een spannend verhaal over een spookachtige legende, met een vleugje internationale samenwerking, minstens één achtervolging én natuurlijk Zwitserse chocolademelk. Mark Janssen maakte de illustraties. Elk deel is een afgerond geheel. 

‘In alle klassen die ik bezoek, kom ik fans tegen van Het Ministerie van Oplossingen. Terecht. Dikke aanrader!’ Pieter Koolwijk, auteur van Gozert

Lees alle boeken over het Ministerie van Oplossingen
Het Ministerie van Oplossingen
Het Ministerie van Oplossingen en de verdwenen Van Gogh
Het Ministerie van Oplossingen en het veel te volle huis
Het Ministerie van Oplossingen en de Zilverjongen
Het Ministerie van Oplossingen en het spook van de Haviksburcht
Het Ministerie van Oplossingen en het dagboek van Benjamin Silver




Recensies

Gemiddelde waardering

4 van 5

Gebaseerd op 1 beoordeling

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.