Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Hex - Thomas Olde Heuvelt

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Hodder
  • ISBN:
    9781444793208
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    15,5 x 23,3 x 3,1 cm
  • Aantal Pagina's:
    448
  • Genre:
    Fantasy
  • Taal:
    Engelstalig

Hex

Thomas Olde Heuvelt

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 17,81.

Omschrijving

The incredible, horrifying thriller from the Hugo-nominated author of 'The Boy who Cast No Shadow,' perfect for fans of Sarah Pinborough, Adam Nevill and Stephen King.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Laatste exemplaar reeds verkocht.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 17,81
Verwachte levertijd: 2-3 weken

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht