Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Honderd stukjes van mij - Lucy Dillon

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    De Fontein Romans & Spanning
  • ISBN:
    9789026142017
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk
  • Aantal Pagina's:
    408
  • Publicatiedatum:
    mei 2017

Honderd stukjes van mij [e-Book]

Lucy Dillon

Beoordeel dit boek als eerste!
e-Book   Nieuw vanaf € 2,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

‘Honderd stukjes van mij’ (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.

Gina Bellamy’s leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden…

‘Bitterzoet en hartverwarmend: dit is het soort boek waardoor je alles uit het leven wil halen.’ Jojo Moyes

Lucy Dillon is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben inmiddels meerdere prijzen gewonnen.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 2,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht