Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Ik tel tot tien - Linda Green

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Meulenhoff Boekerij B.V.
  • ISBN:
    9789052860527
  • Bindwijze:
    MP3 (luisterboek)
  • Publicatiedatum:
    mei 2017

Ik tel tot tien

In een paar seconden kun je alles kwijtraken

Linda Green

Beoordeel dit boek als eerste!
Luisterboek (MP3) (luisterboek)   Nieuw vanaf € 14,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

De nachtmerrie van elke ouder: je kind kwijtraken terwijl je even niet oplet.

Voor de lezers van Paula Hawkins, Gillian Flynn en Sophie Hannah.

Eén, twee, drie... Lisa Dale doet haar ogen dicht en telt, klaar voor een spelletje verstoppertje in de drukke speeltuin. Als ze haar ogen weer opendoet, is haar vierjarige dochter Ella weg. Verdwenen zonder een spoor achter te laten. De politie, de media en Lisa’s familie – niemand heeft een idee wie de dader kan zijn.

Maar wat als de dader geen vreemdeling is? Wat als degene die het gedaan heeft denkt een goede daad te verrichten? En wat als Lisa’s kleine meisje voor altijd is verdwenen? In een paar tellen kun je alles kwijtraken…

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als Luisterboek

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
Luisterboek
€ 14,99

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht