Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Liar Liar - M. J. Arlidge

Specificaties

Liar Liar

DI Helen Grace 04

M. J. Arlidge

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 6,00.

Omschrijving

Liar Liar is the fourth gripping novel in the DI Helen Grace series by Sunday Times bestselling author M J Arlidge, author of Eeny Meeny - a Summer 2014 Richard and Judy book club pick - Pop Goes the Weasel, and The Doll's House. Perfect for fans of Jo Nesbo and Mo Hayder, Liar Liar showcases all the hallmarks of Arlidge's taut and rapid-fire writing including his protagonist DI Helen Grace and the Southampton based team. Faced with yet another ruthless serial killer, one with a penchant for pyromania, DI Helen Grace is an unwilling participant in a race against this new sadistic combatant.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Mechelen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 6,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht