Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Mercy deel 1-2-3 - Mirka Andolfo

Specificaties

Mercy deel 1-2-3

De dame, de kou en de duivel - De jagers, de bloemen en het bloed - De mijn, herinneringen en sterfelijkheid

Mirka Andolfo

Beoordeel dit boek als eerste!
Softcover  Vanaf € 14,95.

Boek 1-2-3 uit de serie Mercy .

Omschrijving

Wanneer het kalme mijndorp Woodsburgh wordt verstoord door een reeks brute moorden, is de nederzetting in rep en roer. En terwijl de eerste sneeuw de chaos bedekt met een witte deken, arriveert een mysterieuze vrouw in het zwart, die een totaal ander soort onrust veroorzaakt. Maar wie is Lady Hellaine eigenlijk? En wat is haar geheime agenda?

Mirka Andolfo presenteert een sensuele victoriaanse gotische horror over anders zijn, verdoemenis, verlossing en wat het betekent om een monster te zijn. En dat in een horrorverhaal dat perfect is voor fans van Penny Dreadful, Crimson Peak, The Alienist en Dark Shadows.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als Voordeelboek

Vestiging
Voorraad
Prijs
Leuven
3
€ 37,95  € 14,95
Gent
Voldoende
€ 37,95  € 14,95
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht