Doorgaan naar inhoud

Mijn oom die had er ook zo een!

Motorfietsen uit een knetterend verleden

Mijn oom die had er ook zo een! - Wim van Grinsven
Gekartonneerd
Tweedehands vanaf 12,50

Koop Tweedehands

Centraal Magazijn
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Ook verkrijgbaar als

Omschrijving

Classic Bikes noemen we ze tegenwoordig liefkozend. De oldtimer motorfietsen waarmee het zo aangenaam toeren is op memory lane.
Legendarische vervoermiddelen waren het en bepaald niet alleen voor militairen, politie en wegenwachters. Als the poor man's car werden ze onder vaak barre omstandigheden afgebeuld door de ene huisvader na de andere die ermee van en naar het werk reed en op vrije dagen het land mee verkende.
Na een lang en arbeidzaam leven roestten ze weg in schuurtjes of achter in de tuin, tot ze weer tot leven werden gekust door liefhebbers die ze met zorg restaureerden en hun oude glorie teruggaven.
Dit boek getuigt van de kracht, gratie en grootsheid van deze relikwieën uit een nabij maar definitief verleden. Van de stoere krasse werkpaarden uit het begin van de vorige eeuw, tot de nerveuze Japanse volbloeds van de jaren zestig en zeventig. Een schitterend overzicht.


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.