Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Sea of lost love - Santa Montefiore

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Simon & Schuster UK
  • ISBN:
    9781471187025
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    13,1 x 19,8 x 2,8 cm
  • Aantal Pagina's:
    416
  • Rubriek:
    Romantische fictie
  • Taal:
    Engelstalig

Sea of lost love

Santa Montefiore

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 3,83.

Omschrijving

New to Simon & Schuster with a stunning new package! From the #1 bestselling author (over 2 million copies sold internationally) comes a stunning story of loss, love and a moment that changed everything . . . Perfect for fans of Victoria Hislop and Kate Morton.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Laatste exemplaar reeds verkocht.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 3,83
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht