Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
The next girl - Carla Kovach

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Little, Brown
  • ISBN:
    9780751577464
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    352
  • Rubriek:
  • Taal:
    Engelstalig

The next girl

Carla Kovach

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 11,86.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

The completely unputdownable thriller from Cara Kovach, introducing DI Gina Harte - perfect for fans of Lisa Gardner, Robert Bryndza and Clare Mackintosh

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Beschikbaarheid
Prijs
Centraal Magazijn
Verwachte levertijd: 2-3 weken
€ 11,86
Verwachte levertijd: 2-3 weken

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht