Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Vincent van Gogh in Amsterdam - Reindert Groot, Sjoerd de Vries

Specificaties

Vincent van Gogh in Amsterdam

Reindert Groot, Sjoerd de Vries

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 7,50.

Omschrijving

Vincent van Gogh woonde ruim één jaar in Amsterdam. Op 9 mei 1877 trok hij in bij zijn oom Jan, schout-bij-nacht en commandant op de Marinewerf, met het doel zich voor te bereiden op het staatsexamen, waarna hij theologie wilde gaan studeren. Zover is het niet gekomen: in juli 1878 gaf een ongeduldige Van Gogh de brui aan zijn studie en verliet Amsterdam.
Brieffragmenten van Van Gogh, geïntegreerd in de tekst van Sjoerd de Vries, geven, in combinatie met de fotografie van Reindert Groot, heel overtuigend de sfeer in die tijd weer.
Het boek geeft een overzicht van de plaatsen in Amsterdam die voor Van Gogh emotioneel belangrijk waren. Voor zover nog aanwezig zijn deze plaatsen speciaal voor dit boek gefotografeerd en vormen zij met negentiende- eeuwse foto’s en documenten een ontroerend beeldverhaal.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
7
€ 7,50
Amsterdam
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 7,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht