Doorgaan naar inhoud

Alexander

God, koning, mens

Alexander - Edmund Richardson
Hardback
Nieuw vanaf 35,00

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
35,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

Alexander de Grote: een naïeve jongen uit de heuvels van Macedonië die midden twintig over het grootste deel van de bekende wereld heerste. Eeuwenlang hebben historici, dichters en ontdekkingsreizigers zijn verhaal verteld, en toch is Alexander altijd een mysterie gebleven.

In de afgelopen jaren heeft een reeks opmerkelijke ontdekkingen alles veranderd. Van de bodem van de Middellandse Zee tot stoffige Centraal-Aziatische heuvels kwamen de resten van Alexanders steden tevoorschijn. De dagboeken van Babylonische astronomen die hem kenden werden ontcijferd. De graven van zijn voorouders werden opgegraven. Voor het eerst sinds de oudheid mogelijk om een ander verhaal te vertellen. Het verhaal van een jonge man die door bijna niemand werd opgemerkt, tot de dag dat hij koning werd. Een koning die een held werd, een held die een levende god werd, en een god die met een gebroken hart stierf in Babylon.

Met baanbrekend onderzoek en een unieke vertelwijze werpt Alexander lezers in diens wereld op manieren die nooit eerder mogelijk waren: dezelfde sterren boven zich zien draaien, de woestijnwind voelen en de volle verschrikking van de strijd ervaren. Alexander is een filmisch non-fictiewerk, een onthullende hervertelling van een van de beroemdste en meest ongrijpbare mensen uit de geschiedenis.


Beste alternatieven


Specificaties

  • Auteur:
  • Vertaald door:
    Alexander van Kesteren
  • Uitgever:
  • ISBN:
    9789048867639
  • Bindwijze:
    Hardback
  • Afmetingen:
    14,6 x 21,6 x 5,0 cm
  • Gewicht:
    731 gram
  • Aantal Pagina's:
    536
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    September 2026


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.