Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen

Vestigingen Boekhandel De Slegte

Boekhandel De Slegte heeft een webwinkel (De Slegte.com), drie vestigingen in Nederland (Amsterdam, Leiden en Rotterdam) en vier in België (Antwerpen, Gent, Leuven en Mechelen). Wij heten u van harte welkom, online of in een van onze winkels.

België

Boekhandel De Slegte Antwerpen Wapper (Antiquariaat) 

Wapper 5
2000 Antwerpen 
Tel: 03 231 66 27 
E-mail: antwerpen.wapper@deslegte.com

Volg Boekhandel De Slegte Antwerpen Wapper op Facebook en Twitter.

Informatie en openingstijden op de homepage van De Slegte Antwerpen Wapper.

Boekhandel De Slegte Gent 

Voldersstraat 7 
9000 Gent 
Tel: 09 225 59 18
E-mail: gent@deslegte.com

Volg Boekhandel De Slegte Gent op Facebook.

Informatie en openingstijden op de homepage van De Slegte Gent..

Boekhandel De Slegte Leuven

Bondgenotenlaan 47 
3000 Leuven
Tel: 016 22 68 81
E-mail: leuven@deslegte.com

Volg Boekhandel De Slegte Leuven op Facebook.

Informatie en openingstijden op de homepage van De Slegte Leuven.

Boekhandel De Slegte Mechelen

Korenmarkt 9 
2800 Mechelen
Tel: 015 43 61 77
E-mail: mechelen@deslegte.com

Volg Boekhandel De Slegte Mechelen op Facebook en Twitter.

Informatie en openingstijden op de homepage van De Slegte Mechelen.

Nederland

Boekhandel De Slegte Amsterdam 

Vijzelstraat 53/55
1017 HE Amsterdam
Tel: 020-3419464
E-mail: amsterdam@deslegte.com

Openingstijden Boekhandel De Slegte Amsterdam

maandag 12.00 - 18.00 uur
dinsdag 10.00 - 18.00 uur
woensdag 10.00 - 18.00 uur
donderdag 10.00 - 18.00 uur
vrijdag 10.00 - 18.00 uur
zaterdag 10.00 - 18.00 uur
zondag 12.00 - 17.00 uur

Boekhandel De Slegte Leiden

Breestraat 73
2311 CJ Leiden
Tel: 071-5426428
E-mail: leiden@deslegte.com

Openingstijden Boekhandel De Slegte Leiden

maandag 12.00 - 18.00 uur
dinsdag 10.00 - 18.00 uur
woensdag 10.00 - 18.00 uur
donderdag 10.00 - 20.00 uur
vrijdag 10.00 - 18.00 uur
zaterdag 10.00 - 18.00 uur
zondag 12.00 - 17.00 uur 

Informatie en openingstijden op de homepage van De Slegte Leiden.

Boekhandel De Slegte Rotterdam

Hoogstraat 141
3011 PM Rotterdam
Tel: 010-2236507
E-mail: rotterdam@deslegte.com

Openingstijden Boekhandel De Slegte Rotterdam

maandag 12.00 - 18.00 uur
dinsdag 10.00 - 18.00 uur
woensdag 10.00 - 18.00 uur
donderdag 10.00 - 18.00 uur
vrijdag 10.00 - 21.00 uur
zaterdag 10.00 - 18.00 uur
zondag 12.00 - 17.00 uur   

Informatie en openingstijden op de homepage van De Slegte Rotterdam.

Webwinkel

www.deslegte.com

DeSlegte.com B.V.

Breestraat 73
2311 CJ Leiden
E-mail algemeen: info@deslegte.com

KvK-nummer 62085387
IBAN: NL63ABNA0487544609
BIC: ABNANL2A
BTW: NL854640095B01

Volg Boekhandel De Slegte op Facebook en Boekhandel De Slegte op Twitter.