Alle verhalen
Koop Tweedehands
Koop Nieuw
Omschrijving
Een halve eeuw meesterlijke korte verhalen. Remco Campert debuteerde in 1951. In de halve eeuw die volgde bleef hij trouw aan zijn passie, het korte verhaal. Sommige onderwerpen komen steeds terug: het vergeten van afspraken, hotelkamers en valantieperikelen, schaamte die nergens goed voor is, het hebben van dagdromen en natuurlijk meisjes en vrouwen.
In veel van de verhalen heeft Remco Campert zichzelf min of meer tot personage gemaakt; vaak de anti-held die door het leven struikelt. Deze zelfspot gecombineerd met een kritische blik op anderen en een perfecte lichtvoetige stijl maken de verhalen zo geestig.
Bevat de bundels: 'Alle dagen feest', 'De jongen met het mes', 'Een ellendige nietsnut', 'Nacht op de kale dwerg', 'Hoe ik mijn verjaardag vierde', 'Twee verhalen', 'Op reis', 'Na de troonrede', 'De Harm en Miepje Kurk Story', 'Wie doet de koningin', 'Sombermans actie', 'Zachtjes neerkomen', 'Zes verhalen', 'Graag gedaan' en 'Een mooie jonge vriendin'.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:
- ISBN:9789023462309
- Bindwijze:Gekartonneerd met stofomslag
- Aantal Pagina's:873
- Druk:1
-
Jaar:2001
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.