Doorgaan naar inhoud

De stiltevariant

De stiltevariant - Pieter Boskma
Paperback
Tweedehands vanaf 15,00. Nieuw vanaf 25,00

Koop Tweedehands

Amsterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
15,00
Antwerpen (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
15,00
Gent (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
15,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Centraal Magazijn
25,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

In De stiltevariant eisen de twee grootste mysteriën van het menselijk bestaan, de liefde en de dood, een belangrijke rol op. Door de bundel waren twee geliefden: een levende en een dode. Soms blijft in het midden wie het betreft, alsof dat niet uitmaakt, alsof dood en leven in wezen hetzelfde zijn. Alleen de liefde lijkt waarlijk autonoom en zowel het leven als de dood te overstijgen.
De stiltevariant is beeldrijk, muzikaal, met een mengeling van weemoed en euforie, van rouw en verliefdheid, van lichtere lyriek en wat grilliger en onstuimiger passages. Dit laatste verhindert niet dat het een sensitieve en persoonlijke bundel is geworden, soms aards en soms mysterieus, nu eens bevreemdend en zelfs beklemmend, dan weer ontroerend.

Pieter Boskma (1956) is sinds zijn debuut in 1987 niet meer uit de Nederlandse poëzie weg te denken. In zijn veelgeprezen, omvangrijke en diverse malen bekroonde oeuvre toont Boskma een unieke verbeeldingskracht.


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.