Doorgaan naar inhoud

De Wapper wordt vernieuwd, De Slegte blijft open


3 April 2026

Sinds 23 maart 2026 werkt de stad Antwerpen aan een grootschalige heraanleg van de Wapper. De werken duren naar verwachting tot het voorjaar van 2028. Er komen 16 nieuwe bomen en een waterpartij van maar liefst 130 meter lang. Goed nieuws: Boekhandel De Slegte blijft gewoon open tijdens de volledige periode.

Bereikbaarheid tijdens de werken

Te voet is de winkel prima te bereiken via de wandelzones langs de gevels. Met de auto is het tijdelijk een ander verhaal. Door de werkzaamheden is het niet mogelijk om tot voor de deur te rijden aan Wapper 5. Gebruik daarom een van de nabijgelegen parkeergarages of de laad- en loszones in omliggende straten, zoals de Schuttershofstraat of het Hopland.

Boeken verkopen?

Boeken worden nog steeds graag ingekocht. Voor kleine aantallen is er weinig aan de hand. Wie een grotere partij wil binnenbrengen, neemt best eerst even contact op. Sjouwen met zware dozen over een bouwterrein is niet ideaal, maar samen is er vast een oplossing te vinden. U kan tot 11:00 uur nog steeds op de Meir parkeren om te laden en te lossen en voorlopig ook nog aan de overkant van onze winkel ter hoogte van het bisschoppelijk paleis. In onze winkel zijn platte karretjes voorzien om dozen te vervoeren naar ons adres.

Neem vooraf contact op via:
Telefoon: 03 231 66 27
E-mail: antwerpen.inkoop@deslegte.com
Boekhandel De Slegte Antwerpen Wapper 5, 2000 Antwerpen

Dan kijken we wat de makkelijkste aanrijroute op dat moment is en hoe het lossen zo vlot mogelijk verloopt.

Gewoon binnenlopen

Voor wie even wil snuisteren in het aanbod tweedehands- en antiquarische boeken: de winkel is elke dag gewoon toegankelijk. Loop gerust binnen.

Meer informatie? Lees de Infobrief Heraanleg Wapper
Bekijk ook onze openingstijden en alles over het verkopen van boeken aan De Slegte Antwerpen